Виготовлення вікон з ПВХ профілю

Процес виготовлення вікон поетапноЩоб стати вікном, профіль ПВХ повинен бути відповідним чином оброблений і з'єднаний в єдину конструкцію. Процес виготовлення віконного або дверного блоку з пластикових профілів ідентичний і являє собою конвеєрну ланцюжок з великого числа операцій. Тільки суворе дотриманні технології і стандартів (ГОСТів) по збірці гарантує якість кінцевого виробу. Але, про все по порядку.

Складування ПВХ профілюЩоб отримати акуратне, правильне по формі і геометрії вікно, важливо будувати виробничий процес на основі якісних вихідних матеріалів. Зокрема, першокласного ПВХ профілю, надійної фурнітури і енергоефективного склопакета.

Доставка ПВХ і його складування

ПВХ профіль поставляється від виробника в цех переробника великими паллетамі. Рама, стулка, імпост, штапик - всі ці віконні елементи привозяться хлистамі, запакованими в шести метрові палети. Щоб з них виготовити вікно, вони повинні бути нарізані на заготовки потрібної довжини, відповідно до технічного завдання на розкрій. До цього вони складуються в приміщеннях переробника, оснащених для цих цілей. Складування ПВХ профілю докладніше

Розпил профілю вікна на пилірозпил профілю

Профіль нарізається під кутом 45 градусів, щоб потім бути звареним між собою в раму або стулку. Профіль, який використовується для виробництва вікон має порожнини всередині, які роблять його більш морозостійким, але вони ж послаблюють його характеристики. З метою надати віконної конструкції велику пружність і стійкість до можливих навантажень в центральну камеру профілю вставляється сталевий армуючий каркас. Який також називається армуючий профіль.

Установка сталевого вкладиша

Армування (або армування) ПВХ - обов'язковий процес для всіх категорій вікон, що перевищують по стороні 400 мм. Інакше б профіль був не стійкий ні до лінійного розширення при перепаді температур, ні до механічного впливу. Проте, для виготовлення деяких типів пластикових вікон , армуючий каркас може бути виключений. До такого роду виробів відноситься вікна круглої і арочної форми. Армуючий профіль докладніше

Установка і фіксування сталевого вкладиша в профіль Виготовлення арочного вікна ПВХ
Зварювальний апарат на виробництві пластикових вікон Зачистка зварного шва на рамі вікна ПВХ

Похожие страницы