Застосування алюмінієвої труби

Труба алюмінієва прямокутна

наполегливість до корозії і окисленню, хороша гнучкість і невелику вагу, в порівнянні з алюмінієвими трубами круглого перетину, зробили трубу алюмінієву прямокутну затребуваною в будівництві, промисловості і народному господарстві. Її широко використовують в різних системах і конструкціях, коли загальна вага має істотне значення (навісні вентильовані фасади, рекламні конструкції, антени і т. П.).

Вы можете купить труба алюминиевая квадратная, труба круглая, труба прямоугольная по хорошей и выгодной цене.

За способом виготовлення труба різниться:

- пресована;

- холоднодеформована.

Станом матеріалу:

- загартовані (штучно і природно зістарені);

- відпалені.

По довжині:

- немірна;

- мірна;

- кратна мірна.

Застосовується алюмінієва труба прямокутна в меблевій промисловості, для виготовлення огорож, різних металоконструкцій і т. Д. Найчастіше її використовують як конструкційний елемент (металевий брус). Великою перевагою прямокутних труб є те, що при вигині навантаження припадає на крайні ділянки (кути), при цьому серцевина деформацій не береться. До того ж профільна труба (прямокутного або квадратного перетину) відмінно себе зарекомендувала в якості короба для прокладки кабельних ліній.

Труба алюмінієва квадратна

Повна відсутність іскроутворення при терті і ударах, висока корозійна стійкість і простота обробки - головні переваги алюмінієвих квадратних труб, які сприяли їх затребуваності в промисловості і будівництві. Профілі з алюмінію застосовуються в хімічній і нафтовій сфері: висока стійкість до впливу агресивних середовищ (аміаку, сірководню, сірчистого газу і т. Д.) Дозволяє істотно збільшити термін експлуатації систем і конструкцій.

Класифікація труб квадратних алюмінієвих виконується:

- за способом виготовлення (холоднодеформовані, пресовані, прямошовні, зварені);

- за станом матеріалу (загартовані, відпалені, загартовані (природно або штучно зістарені));

- по довжині (мірної і немірної, в бухтах і за індивідуальним замовленням).

Актуальна алюмінієва квадратна труба при виготовленні систем вентиляції та кондиціонування, конструкцій для рекламних споруд та малих архітектурних форм. Застосовується також у дорожньому будівництві, оздоблювальних роботах, в конструкціях літаків, автомобілів і судів, радіаторів та бензобаків, монтажі газопроводів, магістральних трубопроводів і систем опалення.

Похожие страницы