Замовлення від А до Я: установка і монтаж пластикових вікон

Установка пластикових вікон в Москві компанією «Віконний Континент» включає весь спектр робіт, від вимірів до гарантійного, післягарантійного та сервісного обслуговування.

Виробництво вікон здійснюється на автоматизованих лініях, складання та регулювання - на спеціальних стендах. На кожному з етапів проводиться ретельний контроль якості.

Після виготовлення віконні блоки на спеціальному транспорті доставляються за адресою, де буде здійснено монтаж пластикових вікон. Найпростіший вид монтажу включає такі етапи:

  • установка віконного блоку в проріз
  • регулювання стулок, установка фурнітури
  • заповнення піною монтажного шва
  • кріплення на механічні з'єднання зовнішнього відливу
  • установка підвіконня
  • підгонка і утеплення укосів
  • прибирання і вивіз будівельного сміття

Для збільшення теплоізоляційних властивостей вікна укоси утеплюються. При цьому використовуються матеріали, які перешкоджають проникненню в будинок повітря і вологи, захищають від розкладання монтажну піну і стіну від вогкості. Ціна монтажу та оздоблення залежить від того, який вид обробки обирається. Можна виконати монтаж без укосів, з пластиковими укосами або косяками з гіпсоволокнистих листів для подальшої шпаклівки і забарвлення.

Монтаж без укосів обходиться недорого. Однак в такому незахищеному вигляді конструкція може залишатися не довше одного місяця. Якщо в подальшому внутрішні матеріали не захистити косяками вони почнуть псуватися, що неминуче позначиться на якості самих вікон.

У вартість установки ПВХ вікон не входить вивезення сміття. Ця послуга проводиться за додаткову плату. При підрахунку вартості робіт слід враховувати, що кількість будівельного сміття в результаті заміни вікна в цегляних будинках в кілька разів більше, ніж в панельному.

Кожен етап виробництва строго контролюється, і в разі виникнення будь-якої проблеми вона тут же буде зафіксована і вирішена. Повідомлення про неполадки вивішуються на загальній інформаційній дошці, де їх бачать всі співробітники - в першу чергу ті, хто може допомогтиПохожие страницы