Який профіль краще VEKA, REHAU і КБЕ?
Якщо людина задається питанням: «Які вікна вибрати: Veka (Століття), КВЕ (КБЕ) або Rehau (Рехау)?», Він, безумовно, вже знайомий з ринком віконної продукції з ПВХ профілю, і знає, що перераховані вище виробники займають лідируючі позиції в рейтингу найбільш відомих і затребуваних компаній як на російському, так і на міжнародному ринку.
Вирішити однозначно, що та чи інша фірма-виробник краще - не можна, адже пластикове вікно відрізняється складною конструкцією, де складовими частинами є: армування, ПВХ профіль, ущільнювачі. Основними експлуатаційними властивостями профілю є: теплозахист, шумоізоляція та гідроізоляція. Якісь із цих показників краще у REHAU, інші у КВЕ, треті - у Veka.
Якщо ви хочете отримати максимально інформативну відповідь на своє питання - необхідно чітко визначитися, який функціонал вам, перш за все, необхідний від нових вікон: збереження оптимального мікроклімату в будь-який час року, захист від сторонніх шумів ззовні, хороший рівень гідроізоляції тощо.
Не впевнені у виборі? Ми передзвонимо і підберемо ідеальні вікна саме для Вашої квартири!
1.1 Число камер в профілі
Повітряне порожній простір, яке утворюється між перегородками профілю, і називається камерою. Зі збільшенням їх числа збільшується і температура в приміщенні. Найменше число камер в профілі - три. У цьому випадку коефіцієнт опору теплозахисту в середньому дорівнює 0.62. Якщо профіль чотирикамерний - коефіцієнт досягає величини 0.64, пятикамерний - 0, 68, шестикамерний - 0.72. Що ж стосується шумоізоляції - трикамерний профіль поглинає 15-20 дБ шуму, цей показник збільшується ще на 8-10 дБ з кожної додаткової камерою. Компанія Veka виготовляє профіль з 3-6 камерами, КВЕ - 3-6.6, REHAU - 3-5.5.
Очевидно, кількість камер в профілі не допоможе нам виявити лідера - все три компанії пропонують практично аналогічні параметри.