Як Встановити Пластикові Вікна в Дерев'яному Будинку

Як встановити пластикові вікна в дерев'яному будинку своїми руками

У своєму дерев'яному будинку ми вирішили замінити старі дерев'яні вікна на сучасні пластикові. У цій статті докладно розглядається монтаж склопакетів своїми руками в будинку з дерева. В основі статті лежить особистий досвід. Чому вигідно встановлювати вікна самостійно:

При установці склопакетів в дерев'яний будинок фірмою-постачальником або підприємством-виробником, вартість вікна разом з установкою обійдеться на 40-50% дорожче, від його первісної вартості.
Як правило близько 95% фірм, які встановлюють вікна, не гарантують якість установки в дерев'яному будинку. Тому при самостійній установці в дерев'яному будинку пластикових вікон ви не втрачаєте гарантійного терміну експлуатації, а тільки економите собі на благо.
Наприклад, при вартості склопакета 184 долари, плата за видалення старого вікна і монтаж нового становитиме приблизно 92 долари. Тобто, загальна ціна вікна складе 275 доларів. При заміні всіх вікон у будинку (приблизно п'ять штук), економія становить 459 доларів!

Установка вікон показана на прикладі самостійного монтажу склопакета, без допомоги сторонніх, на що йде в середньому два з половиною години (на одне вікно). Далі покроково описується процес вставки пластикового вікна у віконний отвір дерев'яного будинку.

Видалення старих вікон
Самостійна установка склопакетів в дерев'яному будинку проводиться на міцну основу (каркас). Так як в нашому прикладі коробки для вікон встановлювалися зовсім недавно (приблизно 5 років тому) і були без пошкоджень (тріщин, сколів, гнильних утворень і червоточини), то ми їх вирішили застосувати замість каркаса для установки нових вікон.

Важливо: всі виміри для монтажу вікон потрібно виробляти з тим урахуванням, що коробки вікон залишаються на тому ж самому місці.

Старі віконні рами, які знаходяться в хорошому стані і мають достатню міцність, можна повторно використовувати, наприклад, для установки теплиці. Тому, щоб не пошкодити дерево рами, їх демонтаж потрібно проводити обережно, також перед цим не завадить вийняти з них скла. У нашому ж випадку, ми не стали витягати скла з рами, так як міцні рами при їх зняти не перекошувалися і демонтувались досить легко.

Похожие страницы