Як Вибрати Якісні Пластикові Вікна

Пластикові вікна пвхПластикові вікна зроблені з полівінілхлориду (ПВХ), вважаються найбільш перевіреними і ефективними віконними системами, за допомогою яких можна домогтися гарної тепло- і шумоізоляції квартири.

Для того, щоб вони справно служили довго і без поломок, з величезного асортименту моделей, потрібно вибрати найякісніші пластикові вікна.

Як вибрати пластикові вікна правильно

Перше, на що необхідно звернути особливу увагу - ширина віконного профілю (профіль ПВХ). Якщо потрібно добре теплоізолювати закрите приміщення, слід вибирати профіль шириною 58-70 мм. Всі пластикові вікна, які реалізуються на вітчизняному ринку шириною профілю в 50 мм, вважаються безнадійно застарілими.

Вікно пластик фото

Чим більше виявиться ширина профілю пластикового вікна, тим ширшими будуть повітряні камери, заповнені або повітрям, або інертним газом - аргоном або шестифтористой сіркою.

Але крім однієї камери, потрібні ще, як мінімум, дві, в які будуть встановлені самі скла і фурнітура.

Профіль для пластикових вікон

Хороші якісні вікна в квартиру повинні мати товщину пластика профілю ПВХ не менше 3-х мм. Це вважається європейським стандартом.

Якщо виробник буде пропонувати профіль для пластикових вікон з товщиною пластика 2-2, 5 мм, то слід відразу відмовитися від такого сумнівного варіанту, оскільки спочатку пластик повинен витримувати сильні механічні дії.

Даний факт можна зрозуміти - на кутових стиках пластикових профілів неможливо встановити оцинковане армування згідно з технологією виготовлення. Профіль для пластикових вікон ПВХТому пластик повинен мати достатню товщину і хорошу міцність.

Якщо менеджер з продажу пропонує вам вікна, які не мають ніякого оцинкованого армування, то краще взагалі не купувати таку заздалегідь ослаблену конструкцію.

Кількість рядів стекол може бути різним - від одного ряду до трьох. Останній варіант часто вибирається для регіонів з холодним кліматом. Найбільш популярними вважаються вікна з двома рядами стекол, що дозволяють забезпечити прийнятний рівень звуко- і теплоізоляції.

Щоб стулки вікон могли забезпечити герметичне закриття, а самі скла міцно трималися всередині пластикових профілів, потрібно звернути увагу на якість ущільнювачів.

В економ-варіантах широко використовуються гумові ущільнювачі, тоді як в більш дорогих віконних системах застосовуються ущільнювачі з силікону. Але потрібно розуміти, що силіконові ущільнювачі, що відрізняються довгим терміном експлуатації, стоять на порядок дорожче гумових.

Похожие страницы