Як Вибрати Пластикове Вікно

Картинки по запросу Як вибрати пластикове вікноДо вибору вікно з пластика треба підходити відповідально. Від нього залежить тепло і затишок у вашому домі. Перше на що варто звернути увагу - це виробник профілю. Не варто економити на цьому. На ринку пластикових вікон дуже багато російських виробників. Треба розуміти, що це просто копії зарубіжних брендів. Прагнучи, знизить вартість, на виробництво профілю і ціну на саме вікно, якість така вироби теж падає.

Варто звернути увагу на німецькі профілі, які вже давно успішно експлуатуються в Росії. Усередині профілю вікна повинен бути металевий пояс. Він повинен бути мінімум 1.5 мм завтовшки і бути з профільної труби. Така конструкція не дозволить вікна деформуватися при перепадах температур. Склопакет повинен бути двокамерним. Тобто мати три скла і два повітряних простору. Перевірити кількість стекол можна, піднісши запалений сірник до вікна, кількість відображень дорівнюватиме, кількості стікав.

Велику увагу потрібно приділити і самій фірмі, яка займається монтажем вікон . Звертайте увагу на договір з надання послуг. Який дає фірма. Тепло в будинку залежить не тільки від вікна, але і від добросовісної роботи монтажників.

Похожие страницы