Як Самостійно встановити міжкімнатні двері

зняття вимірівПри установці міжкімнатних дверей зручніше скористатися послугами фахівця. Магазин, що реалізують такий товар, включають в перелік своїх послуг і цю.

Але, якщо є хоча б невеликий досвід в будівництві, то можна і заощадити, виконавши таку роботу самостійно.

зняття вимірів

Першим і найбільш важливим етапом є завмер отвору. Ні в якому разі не рекомендується заміряти його до того, як покладений і повністю готовий до експлуатації підлога, оскільки навіть нанесення забарвлення на його поверхню може надалі заважати дверям закриватися і відкриватися.

Коли ця умова дотримана, варто перевірити точність виставлення статевого покриття. Будівельний рівень необхідної довжини (близько півтора метрів) виставляється горизонтально таким чином, щоб захопити обидва краї отвору. Робляться дві позначки на кожній його стороні, і вимірюється відстань від підлоги до них. Таким способом можна встановити, наскільки стійки рами будуть відрізнятися по висоті.

Заріз дверної коробкиПідготовка і установка дверної коробки

Згідно з отриманими результатами вони підрізають. Бажано, щоб розбіжність по їх висоті не перевищувала 3-5 міліметрів.

Збірку рами з отриманими розмірами доцільно проводити на горизонтальній поверхні. Поперечки і стійки підрізають з ухилом в 45 градусів. З'єднувати конструкцію можна і цвяхами, але надійніше вдатися до саморізами. Під них свердлити отвори на один міліметр менше, ніж діаметр самого самореза.

Заріз дверної коробки під 45 градусів

Далі готова коробка встановлюється в отвір. Особливу увагу при цьому слід звернути на стійку, до якої будуть кріпитися петлі. Виставляти її потрібно строго вертикально, постійно контролюючи цей процес за допомогою схилу. Стійка для замка встановлюється по притвору двері. Щоб між ними залишався зазор, в цю щілину вставляється щільний картон товщиною в кілька міліметрів. Перед цим в стійці і в торцях дверного полотна свердлити отвори і саморізами зміцнюються петлі.

Похожие страницы