Врізка Замків в Міжкімнатні Двері

ustanovka zamkovПотрібна термінова установка замків в двері?
Телефонуйте! Зробимо швидко і з гарантією якості.

«Сервіс Побут» - це багатопрофільна компанія, в послуги якої входить швидке і просте рішення будь-яких побутових проблем. Зрозуміло, ми готові прийти на допомогу і в тому випадку, якщо вам потрібно ремонт і установка замків в Москві.

Будь ласка, заздалегідь підготуйтеся до замовлення на установку замків в двері - металеві або міжкімнатні:

  • перш за все, по можливості з'ясуйте, з чого виготовлені двері, скільки в ній запорів, хто її виробник (це допоможе швидше виконати ваше замовлення);
  • продумайте, в який час вам зручніше прийняти фахівця компанії «Сервіс Побут» (нагадуємо, що в Москві заборонено проводити галасливі роботи по будівництву і ремонту після 21.00).

Установка замків в металеві двері

Наші майстри по установці замків мають навичками та досвідом роботи з найсучаснішими і складними механізмами, які забезпечать вашому житлу максимальну ступінь захисту.

Ми можемо встановити замок, куплений вами, а можемо виконати установку дверних замків «під ключ»: привеземо їх з собою і змонтуємо то, що ви виберете. А вибір у вас буде багатий - в нашому асортименті є сучасні запори всіх основних типів (сувальдні, циліндрові, дискові, рейкові) різних класів стійкості і секретності! Представлена продукція як вітчизняних, так і провідних зарубіжних виробників.

Зрозуміло, ми підкажемо вам, який замок найкраще підійде саме до ваших вхідних (металевої) або міжкімнатних (дерев'яної) двері і забезпечить вашому житлу максимальну безпеку.

Установка дверних замків коштує від 800 р. (Точна вартість залежить від конструкції і типу двері)

Установка замка в міжкімнатні двері

Здавалося б, цю роботу можна виконати абсолютно самостійно. Але насправді набагато вигідніше звернутися до професіоналів, і ось чому:

  • ми збережемо ваш час - завдяки досвіду і наявності професійного інструменту зробимо все набагато швидше;
  • ми збережемо ваші двері - не пошкодити їх і не подряпати (це особливо актуально, якщо має бути установка замків в дерев'яні двері з дорогого матеріалу, наприклад, масиву дуба або бука).

Вартість установки замку в міжкімнатні двері з дерева - всього від 800 р.

термінова установка

Буває всяке. Іноді трапляється так, що заміну або установку замку в залізних дверей потрібно виконати невідкладно, тому що від цього залежить не тільки спокій, але і безпеку господаря квартири.

Похожие страницы