Виробництво металопластикових вікон Що таке пластикові

Що таке пластикові вікна? Це oкнa які виготовляються з ПВХ (полівінілхлорид) профілю всередині кoтoрoгo знаходяться прoдoльниe і поперечні пeрeгoрoдкі, oбрaзyющіe від трьох до шести вoздyшних кaмeр. Залежно від обсягів виготовлення металопластикових вікон та виду обладнання для виробництва пластикових вікон (ручне, напівавтоматичне, автомати) ділянки можуть поєднуватися або доповнюватися іншими операціями (виробництво вікон не стандартної конфігурації, ламінація ПВХ профілю, гинув ПВХ профілю, врізання в профіль замків і т. д. Від того які верстати для виробництва куплені підприємством, залежить кількість вікон випускаються в зміну.

Ділянка заготовки.

На цій ділянці проводяться операції:
підготовка армуючого профілю
нарізка ПВХ профілю
фрезерування неоходимости отворів
установка армування в ПВХ профіль
Армуючий профіль розрізається на частини відповідно до листа замовлення, заготовки маркуються і встановлюються в спеціальну піраміду для забезпечення до них швидкого доступу.
Нарізка заготовок ПВХ здійснюється відповідно до листа замовлення з урахуванням запасу для подальшої зварювання (припуск на зварювання це величина яка залежить від складу самого ПВХ профілю і установок зварювального верстата (обладнання) та становить приблизно від 2, 5 мм до 3 мм на кожну сторону) .
Профіль рами і стулки нарізається під кутом 45 °.
Імпост нарізається під кутом 90 ° з урахуванням запасу на виступи, по 2, 5-3 мм на кожну сторону.
Далі проводиться фрезерування на спеціальному обладнанні всіх необхідних отворів в профілі ПВХ, вентиляційних і дренажних, місце під личинку замка на фасадній групі і отворів під установку фурнітури
Проводять фрезерування торців імпостів.
Інсталяція армуючого профілю в ПВХ профіль, відповідно до маркування
Кріплення армуючого профілю саморізами з буром голівкою 3, 9х16 (3, 9х19) мм.
Очищення стисненим повітрям заготовок.
Важливо відзначити, що якість виробництва пластикових вікон починається вже на стадії нарізки заготовок. Профілі не повинні мати механічних пошкоджень. Захисна плівка повинна бути цілою. Розміри поперечного перерізу профілю повинні повністю відповідати таблиці норм допустимих відхилень профілів. Застосовувати у виробництві пластикових вікон профіль має геометричні відхилення не припустимо. На кожному виробництві пластикових вікон має бути спеціальне обладнання для контролю якості пластикового профілів.

Похожие страницы