Сучасний ландшафтний дизайн

Сучасною тенденцією садового дизайну є створення комфортного середовища. Іншими словами, сад майбутнього - це як би продовження заміського будинку. У моду входять невеликі ділянки, оформлені в міському стилі, маленькі садки на задньому дворі, на терасі або на даху. Невибагливість у догляді, застосування посухостійких рослин і зменшення трав'яного покриття стали звичайною справою для власників сучасних заміських ділянок, які прагнуть до модернізації ландшафтного дизайну.

Вы можете воспользоваться услугой ландшафтный дизайн киев озеленение и благоустройство участка, дома, сада. от профессионала по самой выгодной и доступной цене.

Звернення власників садових ділянок до послуг ландшафтних дизайнерів з метою створити новий сад обумовлено як екологічними, так і економічними причинами. Сучасні люди шукають дизайн, що доповнює стиль свого будинку. Стильний, красивий сад, що привертає бджіл, метеликів і птахів, що передбачає ефективне використання водних ресурсів, відображає сутність самих власників. Сад, який є екологічно чистим (з можливим виростання на ньому «рідних» рослин) і доглянутим, значно підвищує вартість нерухомості.

Найціннішим аспектом з точки зору функціональності є легкість в догляді. Також сад повинен відповідати вимогам всієї родини, тобто кожен член сім'ї повинен мати можливість реалізувати свої потреби (робота, ігри, розваги, пасивний відпочинок і т.п.). Правильно спроектований сад робить перебування людей на відкритому повітрі більш комфортним і приємним.

Основним напрямком більшості ландшафтних проектів є оформлення дворової зони. Зазвичай ця зона розташовується у другого виходу з дому, який веде безпосередньо в сад. У сучасному світі все більше зростає потреба в зв'язку людини з природою при збереженні звичного міського комфорту. Які потреби виникають у власників сучасних ділянок?

Велика увага в сучасному ландшафтному дизайні приділяється матеріалам, використовуваним в мощенні доріжок. Найбільш популярними стали: натуральний камінь, бруківка, гравій та щебінь. Ці матеріали екологічно безпечні. Одноразова вкладення грошових коштів передбачає тривале використання мощення.

У сучасних садах існує тенденція до скорочення трав'яного покриття (газону). На зміну газону приходять альтернативні наземні покриття. Використовується не тільки мощення, а й замінники газонної трави (всілякі посухостійкі рослини, наприклад, очитки, або місцеві трави і квіти, які більш стійкі до звичних для них умов, і не вимагають ретельного догляду). Скорочується область газону, і на перше місце виходять рослини, які вимагають меншого догляду - поливу, добрива, меліорації і т.п.

Похожие страницы