Скло в міжкімнатні двері

Зразки стекол на дверях різання скла

скло россі

Малюнок на склі на замовленняБудь-який малюнок намалюємоІ такий теж

Установка стекол в міжкімнатні двері або заміна скла в двері, якщо воно розбилося або тріснуло - необхідні процедури, адже ви не залишите в двері зяючу діру.
Багато клієнтів зупиняють вибір на нашій компанії, тому що ми працюємо за принципом «все включено».

Якщо ви відпочивали в хороших готелях, то знаєте всю красу такої системи обслуговування - ви ні про що не думаєте, у вас немає проблем - за вас потурбувалися інші люди.

1. Підбір прозорих або матових стекол будь-якого дизайну і для будь-якого настрою.
Кожному знайома інструкція - «В разі аварії витягніть шнур, видавити скло». Іноді аварії трапляються і вдома. Якщо в двері тріснуло скло, ви хочете змінити інтер'єр будинку або просто надати квартирі інший настрій, то не варто бити скло молоточком - досить замінити скло міжкімнатних дверей, а краще не однієї. Вдивіться в ці візерунки: тут ніби струменить вода, тут справжня бамбуковий гай, а ось квіткова галявина для вашої дочки.

2. Нашими майстрами здійснюється різання стекол по ваших розмірах. Не всі двері і скла однакові, це залежить від того, великий чи у вас будинок або маленька затишна квартира. У нашій майстерні можлива різка скла за стандартними розмірами або за ексклюзивними інтер'єрних проектів. Тут ви можете сміливо вередувати.

3. Установники нашої компанії приїжджають по будь-якою адресою, якщо вам потрібно установка скла в міжкімнатні двері або заміна скла в двері. Все що потрібно - це зв'язатися з нами.

скло крізет скло ніагара
скло паве скло бамбук
Похожие страницы