Ручки і Замки для Міжкімнатних Дверей

Стильні та зручні аксесуари і дверні ручки для зовнішніх і міжкімнатних дверей дозволяють розширити їх функціонал і значно продовжити термін служби. Правильно підібрана фурнітура проста і зручна у використанні. Автоматичні доводчики забезпечують м'яке закриття дверей, стопори дозволяють широко відкривати їх, не турбуючись про пошкодження. Корисні дрібниці, аксесуари і ручки дверні міжкімнатні грають роль додаткового захисту і роблять експлуатацію двері більш комфортною.

Магазин дверних ручок ОБІ пропонує широкий асортимент фурнітури за доступними цінами. У нас можна замовити якісну продукцію провідних російських і зарубіжних виробників, яка буде доставлена в найкоротші терміни прямо до вашого будинку або дачі.

Види дверних ручок

В інтернет-магазині ОБІ представлені дверні ручки-кноби для міжкімнатних дверей з замком, керованим поворотним механізмом, рухливі і фальових вироби з косим ригелем, натискні, а також стаціонарні - нерухомі конструкції. Різноманіття моделей і рішень за різними цінами дозволяє вибрати і купити дверні ручки в Москві або іншому місті під будь-який стиль, дизайн і бюджет.

Детальніше

Фурнітура в магазині дверних ручок ОБІ

Фурнітура спочатку служила для захисту слабких місць і розширення функціоналу дверей. До класичного вигляду відносяться, наприклад, молоточки - стильна альтернатива традиційному дзвінку, які, як і дверні ручки, можна купити в нашому інтернет-магазині ОБІ. У комплекті до них йде металева пластина, що вмонтовується на полотно і захищає його від пошкодження. Якщо молоточки сьогодні служать в основному естетичним цілям, то ручка дверна міжкімнатна залишається вкрай необхідною деталлю. Для підвищення безпеки широко використовують і ряд інших аксесуарів - наприклад, фурнітуру, оформляють домофон і замкову щілину.

Зробити замовлення можна безпосередньо на сайті інтернет-магазину ОБІ. Доставка буде виконана на наступний день, в зручний для вас час. У вас також є можливість придбати дверні ручки прямо в день оформлення замовлення. Вказуйте при оформленні спосіб отримання «Замов і вибери» (самовивезення), і вже через кілька годин вам залишиться лише оплатити і забрати повністю підготовлений до видачі замовлення на касі найближчого магазину нашої мережі. Послуга доступна в Москві, Санкт-Петербурзі (СПб), Нижньому Новгороді, Волгограді, Саратові, Єкатеринбурзі, Омську, Краснодарі, Рязані, Тулі, Казані, Сургуті і Брянську.

Похожие страницы