Профіль для вікон ПВХ: характеристики і типи

Пластикові вікна - високотехнологічний продукт, тому його якість, а також експлуатаційні властивості залежать від цілого комплексу чинників:

  • правильний завмер;
  • грамотна консультація та підбір оптимальної конфігурації;
  • якісні комплектуючі;
  • якісна збірка на сучасному обладнанні;
  • професійний монтаж.

Профіль - головний елемент будь-якого вікна, саме від нього залежить довговічність і надійність всієї конструкції. На перший погляд профіль для вікон ПВХ від різних виробників виглядають практично однаково. Різниця в якості стає очевидна черга кілька місяців (або навіть років!) Використання, коли дешеві вікна починають перекошуватися і в них утворюються щілини. Як вибрати хороший пластиковий профіль для вікон? Чим продукція різних брендів відрізняється один від одного? І чи є сенс заощаджувати на склінні, вибираючи профіль економ-класу?

Профіль - це основа всієї конструкції, з якої роблять стулки вікна і рами. Саме вони визначають не тільки зовнішній вигляд вікна, а й його міцність. Поширені матеріали для віконного профілю - дерево (кедр і модрина) і алюміній. Але найчастіше профіль для вікон роблять з ПВХ, або полівінілхлориду. Такий профіль укріплений металевими вставками і всередині має повітряні порожнини, що підвищують теплоізоляцію конструкції.

Похожие страницы