​Послуги з ремонту квартир

Послуги з ремонту квартир

Придбання власного житла - це важлива подія в житті будь-якої людини. Однак перш ніж відсвяткувати новосілля в новобудові або в квартирі, звідки недавно з'їхали господарі, як правило, потрібно провести там ремонтні роботи. У зв'язку з цим особливо затребувана послуга «Ремонт квартир під ключ». Вона дозволяє замовникам після бесіди та укладення з нами договору спокійно займатися своїми поточними справами, не турбуючись про те, щоб контролювати роботу ремонтної бригади або витрачати час на придбання оздоблювальних матеріалів.

Інтер'єрні стилі також відіграють велику роль в перетворенні квартири. Продуманий дизайн дозволяє зробити житло комфортним, красивим, зручним і презентабельним. Ідейна сторона оформлення демонструє смаки і переваги мешканців, додає зовнішності будинку індивідуальність.

Добавить индивидуальности поможет лазерная гравировка на ложках любой сложности и станет отличным подарком для дорогого человека, услуга доступна по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Ремонт квартир включає в себе розробку інтер'єру. Існує чимало самодостатніх стилів, проте при бажанні їх можна комбінувати і поєднувати. Розглянемо найбільш популярні і актуальні напрямки.

Прованс і кантрі - світлі, натуральні, природні «сільські» стилі, французький і американський, відповідно. З цим напрямком схожий стиль еко, що передбачає використання тільки безпечних матеріалів.

Арт-деко, шебі-шик, поп-арт і фьюжн - яскраві, виразні, що запам'ятовуються інтер'єри. Тут використовуються насичені кольори, різноманітний декор, незвичайна меблі.

Мінімалізм, хай-тек і японський стиль - незважаючи на різну атрибутику, ці напрямки об'єднує прагнення до лаконізму і витонченої простоті. Ремонт квартир в цих стилях дозволить створити просторі кімнати з функціональної обстановкою.

Класика - ремонт квартир в цьому стилі передбачає поєднання вишуканості і розкоші. Дорогі матеріали, благородні форми притаманні всім різновидам класики - англійської, французької, рококо, бароко і модерну.

Експерти врахують всі ваші побажання і допоможуть домогтися максимального результату з мінімальними витратами.

Ремонт квартир: дизайн проект

Багато, побачивши фото інтер'єру в Інтернеті або в глянцевому журналі, вирішують створити такий же у себе вдома самостійно. На перший погляд це завдання здається зовсім не складною. Однак, як показує практика, спроби виступити в ролі дизайнера рідко призводять до позитивних результатів. Причин тому безліч:

побачене на фото, не завжди можна «перенести» в інтер'єр своєї квартири через технічну неможливість організувати необхідну перепланування;

неспеціалісту важко розрахувати кількість необхідних оздоблювальних матеріалів так, щоб їх виявилося саме стільки, скільки потрібно і не довелося докуповувати або думати над тим, що робити з надлишками;

на фотографії видно тільки зовнішня сторона дизайну інтер'єру, хоча квартира стане комфортною, тільки якщо там правильно розміщені вимикачі і розетки електроживлення, труби водопостачання, вдало організована система вентиляції та ін.

Очевидно, що впоратися з усіма цими завданнями можна тільки маючи відповідні знання, тому сьогодні все більше москвичів вважають за краще не ризикувати і відразу звертаються до дизайнерів.

Похожие страницы