Пошукова система на Вашому сайті

Сайт туристичної компанії - це її обличчя. Пошукова система - це імідж. 80-90% часу на Вашому сайті туристи користуються пошуковою системою. І від того, як вона виглядає, наскільки вона зрозуміла і зручна, туристи роблять висновки про Вашу компанію.

Крім того, якщо туристи приходять до Вас офіс, а Ви підбираєте для них тури на власному сайті в пошуковій системі з якісним інтерфейсом, то у туриста буде високий рівень довіри до Вашої компанії і він набуде тур саме у Вас.

Вы можете заказать и купить модуль поиска туров для удобства и поиска интересующих позиций, современный и практичный, с учетом требований туристов по самой выгодной и доступной цене.

Пошукова система на Вашому сайті - це знак якості Вашої компанії.

Нашу систему відрізняє від інших продуманий дизайн, висока швидкість роботи. Технічна начинка не поступається, а за деякими показниками перевершує більшість пошукових систем в Росії.

Якщо модулі виглядають солідно, дозволяють легко відповісти на питання туриста, то шанси, що він звернеться саме до Вас значно зростають. Якісний, красивий пошуковик на Вашому сайті, в поєднанні з Вашим професіоналізмом - це запорука стабільного розвитку Вашої компанії.

Першим можна бути на словах, а можна на ділі. Багато компаній заявляють, що вони перші, тому що, найпопулярніші. Частково це правда, але лідерство це далеко не завжди засноване на реальних перевагах продуктів компанії, а частіше на величині рекламного бюджету і на "агресивному" просуванні. Наша компанія ніколи не прагнула бути найпопулярнішою, ми вважаємо, що потрібно добиватися лідерства в якості своїх продуктів і інноваціях, а популярність прийде сама, якщо клієнти високо оцінять наші праці.

Той факт, що багато з того, що ми впроваджували стало сьогодні нормою для всіх учасників ринку, говорить про те, що ми йдемо в правильному напрямку. Отже, коротко про те, в чому ж ми стали першими:

1. Ми перша система пошуку турів, яка запустила систему оплати турів банківською картою для автоматичних модулів на сайтах турагентств.

2. Ми перші застосували формат відображення результатів пошуку у вигляді пропозицій, згрупованих по готелях, з фотографією і описом готелю, зараз так роблять всі.

3. Ми перші запустили сервіс "Кошик турів", зараз цю функцію скопіювали більшість пошукових систем, і з'явилися окремі сервіси.

4. Ми перші почали впроваджувати спрощені форми пошуку турів, з єдиним рядком введення для пошуку країн, курортів і готелів, зараз так намагаються робити все.

5. Ми перші, хто став відображати ціну в пошуку з урахуванням всіх зборів (в тому числі паливних) і до сих пір, це виходить далеко не у всіх.

6. Ми перші запустили мобільну версію пошуку турів, яка здатна працювати на будь-якому сайті наших клієнтів.

7. Ми перші, хто почав створювати сайти для наших клієнтів безкоштовно.

8. Ми перші, хто почав надавати повністю адаптивні сайти і пошукові модулі, які автоматично підлаштовуються під різні пристрої.

Є ще багато корисних і зручних дрібниць, в яких ми теж перші, але це буде дуже довгий список.

Можливо Ви про нас не чули, це тому, що ми практично не даємо ніякої реклами. Краща реклама для нас - це наші клієнти і їх рекомендації. Тисячі туристичних агентств вибрали нас, більшість з них стали нашими постійними клієнтами.

Ми постійно розвиваємося і фокусуємося на тому, що ми робимо добре, що не розпорошуючись на інші проекти. Це дозволяє нам багато в чому бути першими і серед систем пошуку турів і постійно покращувати свої продукти.

Похожие страницы