Переваги італійських міжкімнатних дверей

Ми займаємося виробництвом міжкімнатних дверей шпонированного типу вже більше 20-ти років. Вся продукція, що випускається проводиться під ретельним контролем всіх етапів процесу, відрізняється сертифікацією і відмінною якістю сировини.

Внутрішнє наповнення дверних конструкцій
Наш комплекс заготівельного типу виробляє брус на всіх етапах, від розпилювання до сушки деревини. Прекрасно зарекомендувала себе протягом довгого часу технологія - гарантія високої якості. Ми застосовуємо особливий LVL-брус. Він додає міцність, а також зберігає стабільну форму виробів протягом довгого терміну.

Лакування і обробка
Стійкість до зовнішніх пошкоджень (зокрема, до подряпин) забезпечує покриття професійними лаками HESSE (Німеччина) в 4 шари. Таке покриття показало себе краще лаків на основі поліуретану. Продукти HESSE відрізняються підвищеною екологічністю: вони використовуються при фарбуванні товарів для дітей, завдяки відповідності стандарту DIN. Вибір з 20 типів текстурованого шпону досить для задоволення потреби будь-якого покупця.

Скління
Для дверних конструкцій ми використовуємо одношарове скло (в тому числі загартоване) товщиною від 4 до 6 мм, застосовуємо піскоструминну і Фацетні обробку, а також гравіювання. Так само ми застосовуємо триплекс найвищої якості, який не допускає появи дефектів. Ми працюємо з перевіреними часом, великими виробниками стекол, заслужили довіру лідерів промислової галузі нашої країни.

Двері з триплекс - це більше 20-ти різноманітних малюнків. Вони виконуються за допомогою піскоструминної обробки, гравіювання і доповнюються кристалами Swarovski. Зображення наноситься з обох сторін, що враховується у вартості і забезпечує прозорість формування ціни.

Здійснюючи підготовку до ремонтних робіт, більшість власників нерухомості стикаються з необхідністю заміни не тільки внутрішнього оздоблення приміщень, але і міжкімнатних дверних конструкцій. Дані вироби представлені у величезному асортименті від різних виробників - будь то місцеві фірми або компанії з всесвітньо відомими іменами. Якщо Ви зайнялися пошуком якісних і стильних дверей, рекомендуємо звернути увагу на бренди з Італії.

Для споживачів давно не секрет, що італійські товари давно зарекомендували себе на вітчизняному ринку виключно з кращого боку, демонструючи високі показники якості, функціональності, надійності і бездоганного зовнішнього вигляду.

Переваги італійських міжкімнатних дверей

Головні особливості італійських дверей

Оригінальні італійські двері, придбані у надійних постачальників, відрізняються цілим рядом значущих переваг, а саме:

  • довгий термін експлуатації всієї конструкції в цілому;
  • найвищий рівень якості самого полотна і всієї додаткової фурнітури;
  • широке різноманіття дизайнерських рішень, яке дасть можливість здійснити вибір, що гармонує з інтер'єром приміщень;
  • в процесі виробництва використовуються матеріали, що відрізняються екологічністю і безпекою;
  • стійкість до впливу вологості.

Головні особливості італійських дверей

Ціни на італійські двері

В першу чергу, необхідно відзначити, що справжні міжкімнатні двері привезені з Італії, не можуть коштувати дешево. Перед здійсненням покупки, бажано провести детальний аналіз даного сегмента ринку, ознайомиться з найбільш популярними моделями, представленими в спеціалізованих салонах або на інтернет-майданчиках.

На формування остаточної ціни впливає матеріал, з якого виготовляється полотно і коробка, якість і комплектація фурнітури, а також наявність додаткових елементів оздоблення. Додамо, що оригінальні товари від підробки можна відрізнити і за наявністю відповідного сертифіката і гарантійних зобов'язань з боку продавця.

Ціни на італійські двері

Що треба знати, щоб купити двері високої якості?

У багатьох випадках, досить буде провести детальний візуальний огляд всієї конструкції, в процесі якого важливо звернути увагу на наявність сколів, подряпин і інших механічних пошкоджень, поверхня італійських дверей повинна відрізнятися ідеальною гладкістю, якщо іншого не передбачено дизайнерської задумкою. Крім того, від виробу не повинен поширюватися будь-якої різкий запах, все фурнітура та додаткові елементи конструкції повинні бути надійно зафіксовані в правильному положенні.

Купити товари найвищої якості не важко, звернувшись в інтернет-магазин «ЮНА». Наші досвідчені співробітники готові надати детальну консультацію по всіх позиціях, представленим на наших віртуальних вітринах або в салонах-магазинах. Звернувшись в нашу компанію, ви зможете замовити такі послуги, як виїзд майстра для здійснення замірів, доставку і монтаж обраної конструкції, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Похожие страницы