нструкція по Монтажу пластикових вікон

Щоб правильно підібрати розмір і тип пластикових вікон, рекомендується викликати професійного дизайнера-консультанта. Ця послуга може бути безкоштовною. 

Ціна вікон пвх визначається типом обраного профілю, його питому вагу і брендом виробника. Варто врахувати умови доставки і вартість фурнітури.

Винахід пластикових вікон, а якщо говорити правильно - склопакетів в пластикових рамах - істотно полегшило життя власникам квартир і приватних будинків. Такі вікна довговічні і міцні, вони не пропускають шум, холод і пил в приміщення. Однак оцінити всі достоїнства склопакетів можна лише при дотриманні найголовнішого умови - правильній установці. Помилка при монтажі може обернутися наявністю щілин, ушкодженнями стулок або рами, відходженням ущільнювачів, внаслідок чого скорочується термін служби вікна, а також знижуються його експлуатаційні якості.

Як правильно встановити пластикове вікно, що при цьому врахувати, чи варто проводити монтаж самостійно або звернутися в спеціалізовану компанію? Відповіді на всі ці питання - в нашій статті.

Варто зауважити, що самі пластикові віконні конструкції, які встановлюють в житлових приміщеннях, повинні відповідати нормам та вимогам, наведеним в декількох Сніпах (наприклад, II-12-77 «Захист від шуму») і ГОСТах. Монтаж вікон повинен також бути проведений з урахуванням даної нормативно-правової бази, саме тому самостійно встановити вікно досить складно. Установка вікон взимку має ще більше нюансів, наприклад, не можна проводити роботи при температурі нижче -15 o C.

Отже, розглянемо поетапно процес установки пластикового вікна :

зняття вимірів

Один з найважливіших етапів, так як помилка у вимірах може привести, як ми вже говорили, до неправильного встановлення, появі зазорів між рамою пластикового вікна і стіною або підвіконням. Навіть в багатоквартирних будинках, де віконні прорізи стандартні, трапляються значні відхилення від норми. Тому не полінуйтеся - проведіть завмер, причому краще кілька разів. Можна викликати замірника - більшість фірм зі встановлення склопакетів пропонують таку послугу безкоштовно.

Виготовлення віконних конструкцій

У великих компаніях, орієнтованих на клієнта, виготовлення віконної системи починається лише після зняття замірів та обговорення із замовником конструкції вікна. Виробничий процес займає від 10 днів до декількох тижнів, в залежності від складності робіт і кількості віконних конструкцій.

Похожие страницы