Новий пістолет для армії США

Новий пістолет для армії США - SIG Sauer P320Ні для кого не секрет, що вже досить давно основним пістолетом армії США є Berretta 92 в різних варіантах. Не дивлячись на те, що даний пістолет дійсно непоганий, хоч і має свої недоліки, але 20 січня 2017 року його офіційно відправляють «на пенсію».

Правда варто відзначити, що «вихід на пенсію» розтягнутий на десятиліття, але тепер точно відомо, що його замінить. На виставці SHOT Show 2017 компанія SIG Sauer оголосила про те, що їй було отримано контракт від міністерства оборони США на повну заміну в армії Berretta 92 пістолетом SIG Sauer P320. Сума контракту становить трохи менше 545 мільйонів євро. За контрактом збройова компанія протягом 10 років має виплачуватися повністю замінити застарілий пістолет своїм новим в полноразмерном варіанті, а також в компактному.

На даний момент цей пістолет коштує на озброєнні декількох поліцейських департаментів США. Крім того, поліція Таїланду зробила замовлення на 150000 одиниць цієї зброї. Цивільний варіант цього пістолета так само доступний на ринку в найрізноманітніших варіантах.

Новий пістолет для армії США - SIG Sauer P320Конструкція пістолета SIG Sauer P320

Головна особливість конструкції зброї полягає в тому, що весь пістолет зібраний на металевій основі, яка вставляється в пластикову рамку, стовбур і кожух-затвор взаємодіють тільки з металом, що дає зброї велику довговічність. Таке рішення дозволяє адаптувати зброю під конкретні потреби, використовуючи стандартний набір деталей. По суті, всі варіанти SIG Sauer P320 виходять тільки при заміні стовбура, пластикової рамки і кожуха-затвора. Ударно-спусковий механізм, сам затвор і основа пістолета залишаються незмінними.

Новий пістолет для армії США - SIG Sauer P320 Новий пістолет для армії США - SIG Sauer P320

Похожие страницы