Міжкімнатні Двері Шпоновані

На сьогоднішній день найбільш раціональним рішенням вважається двері з дерева або шпонований масив. Це пояснюється тим, що деревина екологічна, має непоганий термін служби і володіє високими захисними і шумоізоляційні властивості. Варто розглянути докладніше: 

1) Двері з масиву. Такі двері виготовляються з цілісного шматка натуральної деревини. Їх безсумнівний плюс зносостійкість і шумоізоляція. Найбільшою популярністю зараз користуються міжкімнатні двері з масиву сосни облицьовані натуральним шпоном, так як знаходяться в самому доступному ціновому сегменті. Двері з більш рідкісних і цінних порід деревини вважаються ексклюзивними і коштують набагато дорожче.
2) Шпоновані двері. Складаються з двох листів шпону (тонкий зріз деревини) і прошарку з МДФ. Такі двері досить стійкі до деформації.
3) Двері з ПВХ покриттям. Пластикова плівка, що покриває такі двері може мати будь-який колір і малюнок. Вона відрізняється високою износо і вологостійкість.
4) Ламіновані двері. Ламінат - це папір, просочена смолами, що імітує натуральне дерево. Такі двері дуже легко чистити, але їх зносостійкість залишає бажати кращого.
5) Двері з екошпон. Екошпон - це штучне покриття, майстерно імітує натуральний шпон. Такі двері не розтріскуються і не деформуються.

Похожие страницы