Міжкімнатні Двері ПВХ

Це порівняно новий продукт на ринку інтер'єрних рішень. Що цікаво, винайдений він був у 2006 році в Росії, а саме в Рязані. Олександр Іванович Птахин - нині власник фабрики дверей ЕльПорта, вирішив обробити звичне дверне полотно не фініш-плівкою (ламінатом), а плівкою ПВХ. Раніше подібні технології застосовувалися, але тільки для виробництва меблів. У світі дверей ця інновація зробила справжню революцію.

Консервативні західні постачальники довго не могли повірити, що в Росії винайшли новий тип міжкімнатних дверей, що не має світових аналогів. Але популярність продукту стрімко росла і завойовувала серця споживачів Росії і країн СНД. На даний момент в нашій країні виробляється більше мільйона одиниць ПВХ дверей в рік, і цифра ця постійно збільшується.

переваги

Якщо порівнювати міжкімнатні двері ПВХ з тими ж ламінованим, то вони істотно виграють по зносостійкості і довговічності. Коштують вони всього на кілька сотень рублів дорожче, якість же дверного полотна при цьому можна порівняти з товарами більш високого класу.

Вони дійсно практичні. ПВХ покриттю не страшні ні кігті домашніх тварин, ні дитячі ігри. Вони, на відміну від ніжного ламінату, витримають все, що завгодно - аж до розпечених предметів і палаючих сигарет.

Двері ПВХ відрізняються дивовижною стійкістю до вологи. Їх можна мити мокрою ганчіркою, використовувати звичні засоби для чищення. Вони не вбирають вологу, не розсихаються, не псуються від перепадів температур, а значить ідеально підходять для ванної кімнати або кухні. Крім усього перерахованого вище, двері не вигоряють на сонці, зберігають первозданний зовнішній вигляд на довгі роки.

Технологія виробництва і конструкція дверей

Для каркаса двері використовують заставні з МДФ і брус хвойних порід, порожнечі заповнюють пористим полімером. На цю основу з усіх боків приклеюють оздоблювальні панелі з МДФ. Виходить практично монолітна конструкція підвищеної міцності і з хорошими звукоізоляційні властивості.

Похожие страницы