Міжкімнатні Двері Масив Сосни

  1. Широкий модельний ряд. Сьогодні практично кожен виробник використовує при виробництві масив сосни, а це зумовило величезний вибір готових дверей в спеціалізованих магазинах. Найчастіше двері з сосни пропонуються клієнтам вже в пофарбованому вигляді, так як на вихідному матеріалі утворюються невеликі смоляні патьоки.
  2. Практичність матеріалу. Якісні двері з масиву сосни виготовляються з висушеної сосни. Це попереджає деформування і дозволяє використовувати їх як двері у ванну комнатау і двері на кухню за умови попереднього покриття твердим шаром лаку або фарби.
  3. Невелика вага виробу. Сосна по вазі значно легше ясена і дуба. Це спрощує монтаж, знижує навантаження на петлі, тому не обов'язково використання посиленої фурнітури. Крім цього невелику вагу знижує ймовірність провисання дверного полотна з часом.
  4. Доступна вартість. Якщо ви хочете купити міжкімнатні двері з натурального масиву деревини, то сосна буде ідеальним варіантом, адже вартість значно нижче, ніж у аналогів з інших цінних порід деревини.
  5. Натуральність. При збереженні прийнятної вартості двері з сосни збережуть свою первинну натуральність, набагато обходячи бюджетні варіанти з обробкою ламінатом або дешевим шпоном. Якщо ж порівнювати міжкімнатні двері з сосни з більш дорогими матеріалами, то різниця тут буде мінімальною.

Особливості виробництва та експлуатації

Для виготовлення дверей з масиву сосни використовують сировину двох видів. Бюджетні моделі виготовляють з бруса і цільної дошки (це найпоширеніша технологія). Подібна міжкімнатні двері виглядають прекрасно, має високу довговічність, але з часом можлива поява деформацій і тріщин. Більш дорогий варіант - клеєний масив, який позбавлений останніх недоліків і може використовуватися в приміщеннях з протягами і досить високою вологістю.

Для підвищення довговічності рекомендується періодично обробляти двері з сосни поліролью або іншими спеціальними складами, які збережуть на довгі роки первісну красу. Додатково обов'язково враховуйте рівень вологості в приміщенні, вибираючи відповідні моделі для ванної кімнати, входу в комору на дачі та інших приміщень.

Похожие страницы