Міжкімнатні Двері Білого Кольори

Найбільш затребувана категорія білих дверей - біла емаль без фактури дерева

Двері під емаллю - найдорожчі, але і найбільш затребувані. Технологія нанесення емалі на МДФ (а фільонка зроблена з МДФ майже у 100% виробників) дуже енергоємна. Заливка повинна бути ідеальною без патьоків, і емаль не повинна тріскатися і розсихатися протягом усього терміну служби білих дверях. На наш погляд, ідеальними білими фарбованими дверима, з тих, що сьогодні можна купити - це моделі фабрики Дольче Порті, у них чудова якість, висока якість обробки, 100% масив сосни. Ціни на цю продукцію починаються від 20 000 за комплект. Якщо дані двері білого кольору прикрасити патиною (таку можливість дають всі виробництва), то середнє подорожчання складе 30%.

Міжкімнатні двері білого кольору з фактурою дерева

Шпоновані білі двері першої категорії доступніші за ціною: їх середня вартість - приблизно 15-18 000 за повний комплект. Хочеться відзначити продукцію фабрики Даріан Порті, у якій є досить гарні двері в даному кольорі. Якісні двері кольору слонової кістки з фактурою дерева можна замовити з масиву дуба та ясена у фабрики Корнєєв: вони чудово виглядають і дорого коштують (середня ціна - 55-60 000 рублів).

Ламіновані двері покриті білою плівкою (CPL)

Двері CPL в кольорі РАЛ 9013 від фабрики ЕврОпал і Червонодеревець - найдоступніші за ціною і найбільш затребувані: зовні їх важко відрізнити від дорогих фарбованих полотен, вони не тріскаються, не бояться різкої зміни температур і дуже практичні. Їх ціни - це 12 900 рублів за повний комплект з фігурним красивим лиштвою.

РамХаус пропонує найкраще з можливого!

Зараз, ринок міжкімнатних дверей відрізняється великою різноманітністю кольорів, фактур і моделей, але класичні двері білого кольору завжди знайдуть свого покупця. На даній сторінці нашого сайту ми розмістили двері білого кольору і всіх відтінків: сніжно білий, двері кольору слонової кістки, світлі двері фісташки і оливкового відтінків: при цьому не забувайте, що в картці товару кожних дверей є її ціна і характеристики.

Додаткові можливості для найвибагливіших покупців

Похожие страницы