Круглі Ручки для Міжкімнатних Дверей

Ручка C 159 SNCPУ сучасному світі перше враження про інтер'єр офісу, або квартири починається як правило з вхідних дверей. Не менш важливу роль в цьому відіграє і дверна ручка , яка має широкий спектр матеріалів різної якості і забарвлення. Дверна фурнітура іноді доповнюється декоративними елементами з металу і скла, що безсумнівно прикрасить інтер'єр усього житла.

Окремо варто згадати про такий неодмінний атрибут будь-яких дверей як міжкімнатні ручки дверні. Вони є важливою складовою частиною дверей, без якої неможливо обійтися в повсякденному житті. Крім надійності та зручності дверні ручки з італії повинні володіти зовнішньою привабливістю. У нашому магазині Ви зможете підібрати ручки до абсолютно будь-яких дверей. В асортименті є ручки для дверей будь-яких розмірів і стилів, виготовлені провідними виробниками Росії, Білорусі та Італії.

Головний напрямок нашого магазину - це замково-залізні вироби, фурнітура для дверей (дверні ручки з італії, петлі, аксесуари до дверей). Всі вироби мають високу якість і надійність. В асортименті магазину налічується більше 2000 найменувань, з них тільки дверних ручок близько 200 позицій. Є в наявності моделі прості і надійні, а так само вишукані і елітні.

Нагадуємо, що саме у нас Ви зможете підібрати і купити дверні ручки на будь-який смак. Купити ручки для дверей в нашому магазині досить просто, для цього Вам треба оформити замовлення або зателефонувати за телефонами зазначених на сайті. І наші менеджери постараються максимально швидко і якісно Вас обслужити. Створіть навколо себе прекрасний світ з нашими товарами.

Ручка роздільна Persea (ROSET) Ручка АЛЛЮР хром
ручка МІШЕЛЬ Ручка Laredo LD389 WGP

Похожие страницы