Глухі Міжкімнатні Двері

  • Глухі ламіновані двері.
  • Міжкімнатні двері з формованою поверхнею.
  • Гладкі.
  • Міжкімнатні двері, у яких поверхня зроблена з фільонок.

Основна перевага глухих дверей в тому, що вони кілька десятків років можуть прослужити, і зовнішній вигляд збережеться як спочатку. Їм не потрібен якийсь особливий догляд.

Міжкімнатні двері, у яких поверхня зроблена з фільонок, мають полотно, де з 2-х сторін є прямокутні і округлі поглиблення. Такі двері бувають масивними, напівмасивними і полегшеними. Фільонки у таких дверей зазвичай обклеюють фанерою, її товщина від 1-5 мм. Краї двері обкладають цільними планками, їх роблять з цілісних видів дерев.

Такий вид обробки разом з обробкою використовують, щоб не було відколу крайки кутів або щоб були не видно зовнішні кордони торців з'єднання. Для таких дверей штапики і плінтуса є цілісними. У гладких дверей, на відміну від інших, абсолютно рівна поверхня.

Глухі ламіновані дверей не такі міцні, ніж інші види таких дверей. Ось чому подібні двері не радять брати як вхідні. Однак для міжкімнатних дверей - це найкращий варіант. У таких дверей каркас часто роблять з соснового бруса. З таким матеріалом замок можна врізати з одного боку, а петлі кріплять з іншого.

Усередині двері встановлюється наповнювач на зразок сот. Таке наповнення дану двері робить легкою за вагою, в той же час міцною. Такі двері ще називаю полегшеної.

Глухі міжкімнатні двері

У глухі двері, як випливає з визначення, скло не вставляють. Однак іноді їх роблять з різними елементами скління, в такому випадку вони виконують виключно декоративну функцію. На таких дверей скло важливо закріпити надійним способом. Скляні елементи часто закріплюються спеціальними штапиками, їх роблять з різних матеріалів і часом насаджують на спеціальний клей.

Похожие страницы