Фурнітура для пластикових вікон і дверей

Комплектуючі для дерев'яних дверей

Двері міжкімнатні є невід'ємною частиною повсякденного життя. Для комфортної експлуатації дерев'яних дверей необхідна якісна дверна фурнітура.

Фурнітура для міжкімнатних дверей включає наступні комплектуючі: дверні замки, дверні ручки, петлі для дверей, ущільнювачі для дверей і механізми для розсувних дверей. Важливо, щоб фурнітура для дерев'яних дверей відповідала за кольором і стилю дверей, на які вони монтуються.

У програмі компанії ТБМ є комплектуючі як на орні двері, так і розсувні двері купе. Фурнітура для міжкімнатних дверей від відомих європейських брендів: замки KFV для міжкімнатних дверей, циліндрові замки ROTO, завіси, які вкручуються OTLAV, дверні ручки HOPPE і механізми GEZE для розсувних дверей забезпечить бездоганну експлуатацію дерев'яних дверей на тривалий термін.

Комплектуючі для пластикових дверей

Двері з ПВХ сьогодні можна зустріти практично на кожному кроці: школи, лікарні, дитячі садки, торговельні павільйони. Крім цього, пластикові двері нерідко встановлюють в офісних будівлях (як зовні, так і всередині), їх можна зустріти і на вході в дорогий котедж.

Фурнітура для пластикових дверей включає в себе набір елементів. Перш за все, це петлі, багатозамочні або однозапірні замки, личинки, натискний гарнітур або офісна ручка і, звичайно ж, доводчики.

В асортименті ТБМ представлені комплектуючі для пластикових дверей найвідоміших виробників - таких, як Dr. Hahn, Roto, Siegenia, Geze, Dorma, Hoppe.

Комплектуючі для алюмінієвих дверей

В даний час алюмінієві двері широко поширені в якості вхідних груп в будівлях громадського призначення, офісах, сучасних житлових комплексах. Найчастіше алюмінієві двері встановлюють на шляхах евакуації людей у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Похожие страницы