Двері Міжкімнатні з Масиву Дерева

Двері з масиву - гарантія якості і елітний вид вашого житла!

Якщо ви не приймаєте в інтер'єрі новомодних штучок, дешевих і відповідно сумнівної якості, значить, міжкімнатні двері з масиву обов'язково вас зацікавлять. Чому? Тому що вкладені гроші себе виправдають. Масив - це 100% натуральний, екологічно чистий матеріал, а дерев'яні двері - дуже затишний елемент інтер'єру, який буде свідчити про ваш смак і респектабельності. Вони будуть служити вам десятки років і не розчарують прекрасним зовнішнім виглядом.

Якісні характеристики дерев'яних дверей з масиву

Вироби з клеєного масиву, що складається з цільних шматків деревини з різним напрямком волокон, що забезпечує додаткову стійкість до перекосу і провисання, - найбільш частий і досить бюджетний варіант. Звичайно, двері з цілісного, а не клеєного масиву ще більш надійні і довговічні, дуже красиві, але! Дуже важкі, вимагають особливої фурнітури і коштують відчутно дорожче.

Зупинивши свій вибір на моделях з масиву, ви повинні знати, що ці двері, на відміну від «штучних», схильні до температурних перепадів, механічних і хімічних впливів, бояться підвищеної вологості. Всіх цих неприємностей можна уникнути, якщо строго слідувати технології виготовлення, яка передбачає ретельну сушку, пресування, обробку спеціальними, дуже складними складами, просочення антисептиками, багатошарове покриття високоякісними лаками (ці двері фарбують вкрай рідко - шкода ховати справжню красу природного дерева).

Зрозуміло, що бажану якість забезпечать тільки серйозні фірми-виробники, у яких є ім'я на сучасному меблевому ринку. Ми можемо, наприклад, запропонувати білоруські двері з масиву, які мають традиційно високу якість.

Похожие страницы