Двері Міжкімнатні Модерн

З самого зародження модерну, а було це понад століття тому, його відмінною рисою була відмова від прямих кутів і ліній на користь запозичених у природи плавних обрисів і форм. Крім того, модерну завжди був властивий інтерес як до технологічних досягнень, так і до елементів традиційного прикладного мистецтва. Спочатку модерн розвивався в рамках живопису, архітектури, скульптури, а потім проник в усі сфери життя.

Коли в кінці 20 століття в дизайн інтер'єрів прийшли високі технології і новітні матеріали модерн пережив друге народження. Інтер'єри в цьому елегантному стилі, в тому числі і двері модерн знову стали неймовірно затребувані. З тих пір популярність модерну не слабшає, сьогодні можна з упевненістю сказати, що в дизайні інтер'єрів його позиції так само міцні, як положення класики. Витонченість, функціональність, комфорт - ось основні характеристики, вони ж головні секрети привабливості, інтер'єрів, витриманих в стилістиці модерну.

Конструктивні особливості дверей модерн

Двері в стилі модерн лаконічні й витончені, вони ненав'язливо повідомляють гостям будинку про те, що тут живуть люди з розвиненим смаком і почуттям прекрасного. Серед моделей цього напрямку ви навряд чи знайдете двері з глухим полотном. Наявність скляних вставок не тільки допомагає створити настільки важливе для стилю модерн відчуття простору і світла в приміщенні, але і являє собою плацдарм для реалізації самих різних ідей оформлення. Більшість сучасних міжкімнатних дверей модерн випускаються зі вставками з матового скла. Їх матові скляні частини можуть бути різних відтінків. Досить багато моделей прикрашені орнаментом по склу - найчастіше рослинним або морським.

Двері з стилістиці модерн для вас, якщо вам подобається:

Міжкімнатні двері модерн є в лінійці практично кожного виробника, широко представлені вони і в каталозі інтернет-магазину Msk Centrum. Ми пропонуємо шанувальникам модерну в інтер'єрі двері різних брендів, різних кольорів, з різних матеріалів і різні за ціною. Вибирайте свій напрямок!

Двері, виконані в стилі модерн, відрізняє плавність всіх конструктивних ліній. Це загальне правило стосується і використаної для оснащення дверних полотен фурнітури - такий же витонченою і витонченою, як самі двері. Як правило, єдиним «прямолінійним» елементом дверної конструкції в стилі модерн є безпосередньо дверна коробка. Її форма залишається такою, яку наказують стандарти.

Похожие страницы