Двері Міжкімнатні Мдф

Конструкція стільникового дверіДерево - безперечний лідер серед матеріалів, які виступають основою для міжкімнатних дверей. Для його декоративно-захисного облицювання застосовують лакофарбові кошти, ламінат (і його різновиди), шпон, файн-лайн.

Зустрічаються, звичайно, замовлення і на двері з полімерів, металу (наприклад, з алюмінієвого каркаса зі скляними вставками). В обробці використовується камінь (як штучний, так і натуральний), різні тканини, шкіра. Але частка цих матеріалів в масовому виробництві невисока - такі двері виготовляються, як правило, під замовлення для дрібносерійного або штучного випуску.

Споживачі оцінюють двері за стандартними критеріями:

  • ціна,
  • якість,
  • зовнішня привабливість,
  • експлуатаційні характеристики.

А ось для виробників більше важливі особливості матеріалів, які можуть спростити технологічний процес, знизити собівартість або, навпаки, створити додаткові проблеми при зберіганні, транспортуванні та обробці. Розглянемо плюси і мінуси різних матеріалів, використовуваних у виробництві міжкімнатних дверей.

Про економію сировини і собівартості дверей

Ще 70 років тому натуральний масив був єдиним матеріалом для виготовлення міжкімнатних дверей . Але брак природних ресурсів змусила шукати інші рішення. Масив, облицьований шпономПричина проста: з 1м3 високоякісного масиву виробляється близько 2, 5-3 одиниці дверей, а з такою самою кількістю промислово-придатною деревини - не більше 2-х.

Через дефіцит сировини, ціна дверей з масиву твердих порід поступово перетворила їх в вироби преміум-класу. У середній ціновій категорії запанував шпон і файн-лайн. Тому найоптимальнішим поєднанням «екологічність - якість - ціна» сьогодні вважають масив хвойних порід, облицьований натуральним шпоном.

З 1м3 деревини можна отримати близько 400 м2 шпону, якого вистачить для виготовлення 10-15 дверей. А якщо дерево вирощено і оброблено за технологією файн-лайн, 1м3 буде досить для виробництва 20-25 дверей (менше відходів).

Двері з масиву Полотно з клеєного шпону
Файн-лайн Двері з МДФ

Похожие страницы