​ДРУГЕ ГОЛОВНЕ В КОШТОРИСУ - СТЕЛЯ

ДРУГЕ ГОЛОВНЕ В КОШТОРИСУ - СТЕЛЯ

Популярний нині варіант - натяжна стеля. У нього дійсно багато плюсів, а на мінуси в принципі можна закрити очі. Ремонт стелі в даному випадку вийде досить швидким, а в якості жирного бонусу отримуємо захист від сусідів (протікання). Там же під стелею можна зробити повноцінну розводку під електрику і вставити додаткові світильники. Більш того у натяжних стель може бути яка завгодно фактура, починаючи від матової і глянсової, і закінчуючи фотодруком. 

Вы можете заказать и купить безопасный и эффективный препарат фарестон для сохранения здоровья по выгодной и не дорогой цене, без переплат и накруток.

До речі трохи про глянцевих стелях. Їх використання при ремонті в поєднанні з натяжною стелею можливо, особливо коли стелі низькі. Для квартир же підійде матовий, він природніше вписується в загальну концептуальну складову, і не буде муляти очі. Скільки коштує натяжні стелі? Від 10 до 30 тис.рублей в залежності від виробника і конфігурації стелі.

Тут в принципі все просто, там все замішано навколо покриття і основи підлоги, яке є зараз. І якщо в новобудові які часто продають без обробки, це бетонна плита і все, то в старому будинку це можуть бути і просто деревинки. При цьому наскільки рівне початкове основу підлоги залежить від майбутнього обсягу робіт та оздоблювальних матеріалів, потрібних до закупівлі. Тому слід бути готовим до того, що доведеться заливати стяжку або укладати багато фанери. Однак може трапитися і так що пощастило, і паркет в квартирі зберігся в ідеальному стані, без дірок і скрипів, тоді його можна привести в божеський вид - тобто оціклевать і пофарбувати.

Можна зробити й по-іншому - зробити наливна підлога як фінішне покриття. Особливість такого статі в тому, що він дозволяє зробити майже будь-якої колірної відтінок плюс до всього матеріал, виходить теплим і зносостійким.

З дешевих варіантів - можна покласти ламінат або лінолеум. Що стосується вартості матеріалів, то з розрахунку кв.м, вона становитиме від 1300 рублів за ламінат, 3 тис.рублей за наливна підлога і паркет і від 5500 рублів за масив дошки.

Четвертий пункт - сантехніка. Ремонт безпосередньо санвузла буде не таким дорогим, як здається, можна змінити лише основну сантехніку, якою користуєтеся давним-давно. Єдиний ризик, з яким можна зіткнутися - це старіння розводки, і цілком ймовірно, що буде потрібно її заміна. Це кардинально змінить вартість всіх робіт у ванній. При капітальному ремонті у ванні і туалеті враховуйте і ціну на плитку і на роботу з її укладання і вирівнювання стін тощо.

Що стосується цін на сантехніку то вона залежить тільки від марки і дизайну, на один тип сантехніки слід відкладати до 25 тис.рублей при обліку комплектуючих і змішувачів. Плитка - в середньому від 250 до 600 рублів залежно від її типу і виробника.

Похожие страницы