Добори для Міжкімнатних Дверей

Процедура установки міжкімнатних дверних конструкцій в квартирі, будинку, офісі, будь-яких інших приміщеннях в абсолютній більшості випадків супроводжується необхідністю додаткового монтажу доборов. Що це таке, навіщо потрібні добори і як саме ними користуватися?

Технічно дверні добори представляють собою планки, що закривають стіну в отворі. Добори стикуються з коробкою і лиштвами, в деякій мірі «добираючи», тобто компенсуючи брак ширини дверної конструкції.

З точки зору класифікації, користувачам пропонується кілька видів доборов:

  • прямі кромочні;
  • телескопічні.

Прямі добори обох типів виглядають як рівна планка з аналогічно рівними зрізами. Крайколичкувальні прямі добори фіксуються прямо на «голої» стіні.

Що стосується телескопічних доборов на міжкімнатні двері, то вони оснащуються додатковим пазом, за рахунок якого фіксація проводиться без застосування клейових складів і інших скріплюють матеріалів. Зверніть увагу, що добори телескопічного типу можна використовувати не з усіма дверними конструкціями!

Як підготуватися до монтажу доборов?

Для того щоб підготувати робочу поверхню до монтажу доборов, потрібно видалити надлишки будівельної піни канцелярським ножем і очистити від забруднень. Ці процедури допоможуть:

  • мінімізувати ризики перекосів;
  • підвищити якість зчеплення доборов з поверхнею.

У разі необхідності встановіть кілочки для опори. Обов'язково розрахуйте потрібні розміри з кожної зі сторін дверного отвору, враховуючи в першу чергу ширину. Коригувати цей показник буде складніше.

Монтаж з використанням саморізів

Похожие страницы