Як вибрати і де розмістити рослини

Як спроектувати великий двір з ландшафтними рослинами

Переконайтеся, що ви поставили правильне рослина в потрібному місці. Дізнайтеся, як вибрати і де розмістити рослини, щоб ви могли створити ландшафт з мінімальними експлуатаційними витратами, який буде процвітати довгі годи. Вы можете узнать подробнее о фактах и событиях на портале www.hogyan-kell.com в удобное для Вас время. Все знають, що ви не хочете поміщати водна рослина в пустельний сад. Це рецепт для рослинного льоду. Але те ж саме відноситься і до багатьох інших типів рослин - багато прерійних рослини не будуть процвітати в заболоченій грунті, а багато садових рослин в альпінаріях обпадають, якщо їх укласти в густі, суглинні грядки. Як ви знаєте, чи буде рослина процвітати у вашому ландшафті? Все зводиться до правильного рослині, правильного місця.

Ця сучасна філософія садівництва грає сватання в ландшафті, поміщаючи рослини в місце, де вони будуть процвітати природним чином - з мінімальним внеском садівника. Результатом є ландшафтний дизайн, який легко підтримувати.

Переваги правильного рослини, правильне місце

Коли ви ставите правильне рослина в потрібне місце, надаючи йому майже ідеальні умови для вирощування, відбувається кілька речей:

Рослини швидко ростуть, ростуть і набухають

Рослини виробляють здорові кореневі системи і стійкий верхній зростання

Рослини витримують вплив комах і хвороб. Рослини в неправильному місці мають ослаблену імунну систему, і, якщо хочете, і коли з'являється помилка, вони готові до зараження.

Найбільше вкладення, яке ви зробите, коли займетеся за потрібне рослиною, відбудеться садівництво в потрібному місці, перш ніж ви покладете шпатель в грунт. Планування є ключем до успіху з цією концепцією. Інвестуючи більше часу перед посадкою, ви будете витрачати менше часу на підтримку посадки. Ви будете займатися садівництвом розумнішими і зеленішою - і економити гроші теж. Почніть з зони витривалості

Зона морозостійкості USDA показує, чи виживуть рослини взимку в вашому регіоні. Багато садівники проштовхують оболонку по зоні витривалості і вирощують рослини з однієї зони тепліше. Вони сховали цих сумнівних вижили в захищеному задньому дворі або, може бути, в насадженні біля південної стіни їхнього будинку, де температура не падає так далеко взимку. Однак, щоб домогтися успіху, заповніть ландшафтний дизайн, використовуючи рослини, витривалі до вашої зоні.

Похожие страницы