Як правильно вибрати розмір ліжка

Що допоможе зробити будь-яку спальну кімнату елегантною, комфортною та функціональною? Звичайно ж правильно підібрана ліжко!

Наша нова стаття - все про вибір ліжка для дому, для дачі, для спальної та дитячої кімнати.

З чого почати і як вибрати хорошу ліжко? Спробуємо розібратися.

Як правильно вибрати розмір ліжка? У ліжку є:

габаритні розміри або зовнішні розміри;

розмір спального місця.

Вы можете выбрать и купить мебель в лучшем каталоге на promebli.ua/krovati-kategoriya.html по самой привлекательной и выгодной цене, к Вашим услугам широкий ассортимент, гарантия высокого качества, надежности и безопасности.

Габаритні розміри особливо важливі для невеликих за площею квартир і кімнат, в яких кожен сантиметр простору має цінність.

Розміри спального місця - розміри, за якими підбирають матрац і підстава для ліжка.

Важливо: купувати підставу і матрац слід строго за розміром спального місця.

Стандартні розміри ліжок визначаються саме за розміром спального місця. У різних країнах ці розміри можуть відрізнятися.

В якості підстав для ліжка використовують:

глухе підставу з листа фанери або ДСП - кріпиться до царгами ліжка, тому все навантаження при експлуатації доводиться на ліжко;

підставу з ламелями або ортопедична основа. Каркас підстави - металевий або дерев'яний, ламелі - гнуті, дерев'яні, дають додатковий ортопедичний ефект. Підстави можуть встановлюватися як на царги ліжка, так і автономно від неї на власні ніжки.

підставу з підйомним механізмом (ПМ) - підстава з ламелями на газліфтах, які дозволяють його легко піднімати, відкриваючи просторий ящик в підставі ліжка;

трансформоване підставу - автономне підставу із змінною геометрією в голові і ногах, іноді з додатковою функцією вібромасажу.

Від матеріалу виготовлення ліжка залежить її ціна. Ліжка виготовляють з:

ДСП, ЛДСП - деревно-стружкові плити, виготовлена шляхом гарячого пресування частинок (стружки) малоцінних порід деревини. ЛДСП відрізняється від ДСП наявністю спеціального покриття, яке робить її більш привабливою, міцною і вологостійкої. ДСП і ЛДСП найдешевший матеріал для виготовлення ліжок. Однак, основний недолік цих плит - формальдегід, який виділяє єднальна смола. Увага: для дитячої кімнати вибирайте ліжка з ЛДСП з сертифікатом гігієнічності Е1 - тільки таке ЛДСП допускається для виробництва дитячих меблів і є найбезпечнішим.

Похожие страницы