​Стильове розмаїття люстр

Стильове розмаїття

Оскільки світильники зі світлодіодами - дітища сучасних технологій, їх часто виготовляють в стилях хай-тек і мінімалізм. Для таких виробів характерні строгі геометричні форми, виконані з металу, скла та спеціального пластику.

Світлодіодні люстри відмінно вписуються в концепцію екологічного житла: вони не завдають шкоди навколишньому середовищу надмірним нагріванням і не містять шкідливих сполук. Тому такі світильники будь-якого зовнішнього вигляду знаходять місце в приміщенні, оформленому в еко-стилі.

Якісні та відносно не дорогі світильники на кухню можна купити тут .

Ті, хто любить пишне декоративне оформлення, теж можуть вибирати моделі зі світлодіодами. Адже виробники пропонують варіанти з кришталем для класичного інтер'єру, бароко і ампіру, флористичні мотиви - для романтизму і арт-деко. А ще - химерні конструкції для шанувальників модерну.

Люстра в романтичному стилі шикарно виглядає на натяжній стелі

Для приміщення в будь-якому стилі можна знайти потрібну світлодіодну люстру. Вона буде радувати господарів не тільки чудовим зовнішнім виглядом, але зручністю в експлуатації.

Натяжні стелі дуже популярні серед споживачів. Такий тип обробки має привабливий зовнішній вигляд і добре гармонує практично з будь-яким інтер'єром. Єдине, про що варто пам'ятати, встановлюючи таку стелю, - це правильний підбір освітлювальних приладів. Від цього залежить не тільки зовнішній вигляд самого приміщення, але і довговічність покриття. Розглянемо, на що саме необхідно звернути увагу при виборі люстри для стелі натяжної типу.

Кріплення до стелі

Існує два основних види кріплень, які використовуються для фіксації люстри до стелі.

Подивись (використовується спеціальний гак)

Накладка (застосовується спеціальна панель, закріплюються саморізами)

Для монтажу освітлювального приладу до підвісної стелі підходить тільки перший тип кріплення. Фіксація самого крюка здійснюється до плити перекриття. Варто врахувати, що підвіс люстри буде частково ховатися під полотном, тому необхідно заздалегідь розрахувати його довжину.

Альтернативою звичайному підвісу є спеціальна накладка, яка встановлюється врівень з натяжною стелею і дозволяє винести сам гак за його межі.

Похожие страницы