Диско, хіп-хоп і джазовий трек.

Чи виникнуть якісь суперечки з приводу раннього Дорна: ще пару років тому при згадуванні музиканта поважна публіка цілком могла уявити собі музику, яка грає в маршрутках і на шкільних дискотеках - в'їдливу, безлику, відверто продюсерську. «Попса» в самому негативному розумінні цього слова. Звичайно, Дорн так і залишився поп-музикантом, але тепер його поп-музика неабияк порозумнішала, повноцінно розкриваючи таланти артиста - нині він експериментує з джазом і фанком. І тепер ці експерименти можна оцінити: в цьому році український співак випустив одразу дві платівки, на подив несхожі на його минуле творчість.

Русская музыка в высоком качестве, на любой вкус доступна для прослушивания и скачивания бесплатно и без регистрации в любое удобное для Вас время 24/7.

Альбом «Jazzy Funky Dorn», який вийшов в лютому, став першим джазовим лонгплеєм колишнього учасника групи «Пара Нормальних». На платівці зібрано 14 треків зі старих релізів, але з джазовими аранжуваннями. За музичну складову відповідає не тільки звичайна п'ятірка Дорнобанди - барабани, гітара, бас, синтезатор, діджей - але і дует скрипки і труби. Тільки уявіть собі «Стицамена» під тривожний акомпанемент смичкових!

Це концертний альбом, а тому студійних нюансів звучання ми там не знайдемо. Однак любителям Дорна і тим, хто втомився від комерційних і одноманітних «тиц-тиц-тиц» -мотівов з підібраними хукамі, послухати варто.

А ось квітнева платівка «Open the Dorn» стала першим англомовним альбомом Дорна. З нею він планував підкорити Захід і отримати «Греммі», чого поки, на жаль, не відбулося. Запис лонгплею стала цілим пригодою: Дорнобанда спеціально поїхала в Лос-Анджелес, щоб підтягнути мову і зрозуміти музичне середовище Америки.

У підсумку в «Open the Dorn» увійшло 12 фанк, диско, хіп-хоп і джазових треків. Ритміка у пісень вийшла ламаної - щоб танцювати під такого Дорна, доведеться ще пристосуватися. Співак навмисно ускладнив музику: для тих, хто хоче поміркувати над мелодією.

Нечітке вимова, завивання з хрипотою і велика кількість звукових ефектів - за цим ледь чуються партії саксофона і бас-гітари. Та й тексти вийшли простенькими: про дівчат, розставання, грошах і знову про дівчат.

Новий Іван Дорн був сприйнятий на ура, а аудиторія українського виконавця поповнилася любителями фанку та хіп-хопу. Шанувальники співака вважають, що цей альбом - творче переродження. Але відзначають, що в ньому не вистачає радикалізму. А ось у зарубіжних критиків експерименти «Open the Dorn» відгуку не знайшли, так що поки підкорення Заходу не рухається з мертвої точки.

Похожие страницы