​Чи дорого коштує ремонт квартири?

Чи дорого коштує ремонт квартири?

Ремонт в квартирі ніколи не повинен лякати людей, які його затіяли, тому що з шумом і пилом можна якось уживатися якийсь час, а ось із застарілим інтер'єром - не зовсім.

Єдине що дійсно збиває з пантелику - це вартість. Тобто розраховувати треба не тільки поточні, а й майбутні витрати, а також непередбачені витрати тощо. Тому перед початком ремонту, яким би він не був, треба складати кошторис, щоб нічого не пропустити.

Вы можете заказать и купить безопасный и эффективный препарат тиенам для сохранения здоровья по выгодной и не дорогой цене, без переплат и накруток.

Першорядним фактором при оцінці майбутньої вартості ремонту стане вік будинку і загальний стан приміщень в квартирі. Наприклад, якщо будинок коштує близько 10-15 років і спочатку після заселення були зроблені дрібні косметичні маніпуляції, змінена проводка і вирівнювання стін, то, зрозуміло, через вищезгадану час все це приходить в непридатність і вимагає обов'язкової заміни.

Якщо ж будинок набагато старше, більше 30 років скажімо, то ґрунтовний ремонт там, швидше за все, робився ще в минулому столітті, і тільки зараз знову дійшли руки до ремонту знову, і робити його слід негайно, тому що невідомо що з проводкою, і електрикою в цілому, так і стіни, ймовірно, виглядають вельми плачевно зі старими шпалерами.

Попередню вартість рекомендується складати в двох варіантах - електронному в excel-таблиці і паперовому, щоб при поїздці в будівельний магазин брати її з собою і звірятися з даними внесеними до кошторису.

На що робиться наголос при складанні кошторису? Там повинно бути п'ять пунктів, з яких і складеться кінцева вартість ремонту: ремонт стін, стелі, підлоги, дверей і сантехніки.

НАЧНЕМ ПО ПОРЯДКУ - СО стін

Стіни в більшості будинків, що сучасних, що пізнішої споруди, ніколи рівністю не відрізнялися, тому, якщо є місце в бюджеті на їх вирівнювання - це добре. Якщо не хочеться сильно заморочуватися з цією проблемою, то є дешевий варіант - шпалери. Правильно обраний малюнок гарантує приховування нерівностей на довгі роки.

Оптимальним малюнком залишається фактурний, або дрібний орнамент. Розкид цін - знову ж великий, все залежить від виробника та матеріалу виготовлення. Візьмемо для прикладу бамбукові шпалери для кімнати розміром в 15 кв.м, при висоті стелі в 2.7-2.9 метра. Вартість складе в середньому 10-12 тисяч рублів, без урахування вартості клею і безпосередньо робіт.

Похожие страницы