Замки і палаци в Україні
Замок І ПАЛАЦ УКРАЇНИ
Замки були вперше побудовані в середні століття як укриття від загарбників. На Україні укріплені міста були попередниками замків. Вони були засновані князями в X-XII століттях, особливо в районах, яким загрожують кочові племена, і на польському кордоні. У 13 столітті, після занепаду Київської Русі та татарських навал, центр політичного і культурного життя перемістився на західноукраїнські території. Щоб захистити і відновити Князівство Галицько-Волинське, його правителі відремонтували і побудували численні укріплені міста і замки, які під тиском татар вони тоді повинні були знести. Замки набули широкого поширення в кінці 14-го століття, коли Україна стала частиною литовських і польських держав. Литовсько-русинський держава мало намір колонізувати степу аж до Чорного моря і зробило боротьбу проти татар, в якій замки грали як оборонну, так і наступальну роль.
Самые важные и главные события в городе Тернополь и области собраны на портале ternopil.name и доступны в удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.
Замки будувалися не тільки на відкритій кордоні вздовж річки Дніпро (Київ, Канів, Черкаси) та в Поділ (Бар, Меджибіж, Жванець, Летичів, Брацлав, Вінниця та ін.), Але і в інтер'єрі - в Галичині. і волинь. Лінія річки Дністер охоронялася від турків Кам'янець-Подільським, найсильнішою фортецею в Польщі і Україні. У 17 столітті крім будівництва нових замків, українських гетьманів, дворян і козаків і в Черкасах) і в Поділля (Бар, Меджибіж, Жванець, Летичів, Брацлав, Вінниця та ін.), Але і в інтер'єрі - в Галичині та Волині. Лінія річки Дністер охоронялася від турків Кам'янець-Подільським, найсильнішою фортецею в Польщі і Україні. У 17 столітті крім будівництва нових замків, українських гетьманів, дворян і козаків і в Черкасах) і в Поділля (Бар, Меджибіж, Жванець, Летичів, Брацлав, Вінниця та ін.), Але і в інтер'єрі - в Галичині та Волині. Лінія річки Дністер охоронялася від турків Кам'янець-Подільським, найсильнішою фортецею в Польщі і Україні. У 17 столітті крім будівництва нових замків, українських гетьманів, дворян і казаковСтаршіна почала будувати палаци як свої ретельно продумані особняки ... Дізнайтеся більше про замках і палацах України, відвідавши такі записи:
ЗАМКИ. Укріплення резиденції правителів. В Україні замки будувалися у важкодоступних місцях - на крутих схилах (наприклад, в Крем'янці, Києві, Львові, Галичі та Чигирині), на вигинах річок (наприклад, в Дубно, Луцьку і Бережанах), на островах або в болотах. Будівельні матеріали складалися з дерева (замки в Вінниці, Чорнобилі, Житомирі, Брацлаві або Черкасах), а іноді і з каменю (Кременець, Львів і Холм). Дерев'яні замки були оточені товстим частоколом, вкритим брудом, щоб захистити його від вогню. Вежі, побудовані з балок, стояли по кутах частоколу. Іноді заповнений водою рів оточував замок, а розвідний міст забезпечував доступ до воріт. Козачі замки також зазвичай будувалися з дерева з упором на більш міцну фортецю, але слабші зміцнення. Найбільша кількість таких замків з'явилося за часів гетьманства Богдана Хмельницького. Кам'яні замки складалися з зовнішніх стін, веж і внутрішніх будівель. У старих замках була велика кількість веж, які використовувалися в якості арсеналів і складів