Види інтернет-знайомств

Незважаючи на те що інтернет-знайомств стільки ж років, скільки самому інтернету, за останній рік нападки психологів і соціологів на сервіси онлайн-знайомств почастішали. На їхню думку, ці сервіси зараз приносять більше шкоди, ніж користі. У своїй статті «The review of the Ugly Truth and Negative Aspects of Online Dating» ( «Неприваблива правда і негативні аспекти онлайн-знайомств») маркетологи і лектори MBA Ейнджел Вонг Енкі і Рашад Язданіфард підсумовували всі дослідження про недоліки сайтів знайомств, опубліковані за останні кілька років.

К Вашему вниманию мелитополь знакомства для приятного времяпровождения и построения отношений бесплатно и без регистации, быстро и легко.

Список претензій довгий, і ось лише кілька з них: по-перше, люди один одному брешуть (наприклад, про те, що вільні), що нерідко призводить до розлучень, зрад і інших неприємностей. По-друге, сайти знайомств вам теж брешуть, тому що алгоритми підбору нібито потрібних вам партнерів ні на чому не засновані: немає ніяких доказів того, що в житті вам сподобається людина, яка, як і ви, любить The Rolling Stones і суші. По-третє, онлайн-знайомства призводять до збільшення числа сексуальних партнерів, що підвищує ризик захворювань, що передаються статевим шляхом. По-четверте, зустріч на сайті знайомств зобов'язує до більш швидкого, ніж в реальному житті, розвитку відносин, що не завжди йде їм на користь.

Автор одного з досліджень, наведених в статті, робить висновок, що онлайн-дейтинг розширює можливості знайти пару для тих, хто живе в маленьких містах, але іншим краще триматися від нього подалі, бо ілюзія необмеженого вибору партнерів руйнівно діє на здатність до створення міцних відносин 

Американський журнал Vanity Fair в своєму вересневому номері теж опублікував розгромну статтю про те, як двадцятирічні жителі Нью-Йорка, сідаючи на постійне перегортання осіб в додатку для знайомств Tinder, перестають цінувати іншу людину, легко замінюючи одну симпатію на іншу і відмовляючись врешті-решт від вдумливих відносин заради одноразових. Американські психологи навіть ввели в обіг поняття Attention Deficit Dating (ADD) - нездатність в період залицянь розвинути емоційну прихильність до однієї людини через ілюзії (яку створює інтернет), ніби завжди є хтось трішки краще того, з ким ви вже йдете на побачення в цю п'ятницю.

Спеціально для The Village Олександра Шевельова на цілий місяць занурилася в світ онлайн-відносин і дізналася, чому в XXI столітті знайти нового партнера в інтернеті як ніколи просто, а щастя - як ніколи складно.

Похожие страницы