Вибір міжкімнатних дверей

Дверна фурнітура, протизламні пристрою.

Дверна фурнітура - один з основних конструктивних елементів будь-яких дверей. Від якості і технічних характеристик дверної фурнітури залежить надійність, довговічність і якість роботи двері в цілому. Без фурнітури двері не може виконувати своє основне призначення і в цілому не може називатися дверима.

Выбрать и заказать красивые, надежные и долговечные межкомнатные двери можно на https://www.stroy-dom.kiev.ua/dveri/mezhkomnatnye-dveri/manufacturer/fado по самой выгодной и не дорогой цене, без переплат.

Петлі і дверні замки: види, особливості.

Дверні замки розрізняються за розміром, принципам замикаючого механізму, варіантів установки на двері, а також володіють різним рівнем надійності. Останній критерій, звичайно, є найбільш важливим при виборі замка. Давайте детальніше познайомимося з видами і особливостями дверних замків, що допоможе вам визначитися, який потрібен саме вам.

За способом установки дверні замки поділяються на:

1. Навісні замки. Це один з не надійних варіантів. Такий замок легко зламати, використовуючи звичайну монтировку. При цьому неважливо наскільки складний його запірний механізм. Такий варіант замку найбільш прийнятний для замикання сараїв і робочих приміщень, де зберігаються не особливо цінні речі.

2. Наладние замки. Ідеальний варіант для вхідних дверей з дерева, при їх установці не порушується цілісність дверного полотна, що робить цей варіант найбільш надійним, ніж врізні замки. Якщо в дерево врізати замок, то воно стане досить ослаблене і такі двері можна буде легко вибити ногою. На вхідних металевих дверях такі варіанти замків не використовуються.

3. Врізні замки. Один з найпопулярніших варіантів дверних замків. Використовується як для вхідних металевих дверей, так і для будь-яких міжкімнатних дверей. Одним з найважливіших переваг врізних замків є прихована установка. Це підвищує естетичну складову міжкімнатних дверей і є додатковою перешкодою при зломі вхідних дверей. Найнадійнішим варіантом замку за способом установки є саме цей варіант, ще не придумали ні чого надійнішого.

Похожие страницы