Вхідні двері з дзеркалом

Вхідні двері з дзеркалом активно набирають популярність, в зв'язку з чим зростає число питань про доцільність такого вибору.

Такі двері є центральною ланкою в декорі прихожей. Вони значно збільшують простір невеликих приміщень і візуально розширюють їх. Крім цього, дзеркала на вхідних дверях дають можливість в будь-який момент перед виходом з дому поправити зачіску і оцінити свій зовнішній вигляд. Розмір двері чудово підходить як для дзеркала, мета якого полягає в облагороджування невеликих приміщень, так і для розгляду себе в повний зріст. Ще одна особливість дзеркала на двері - двері не здається такою масивною і важкою.

TouchMyGi видео для приятного времяпроводжения и воплощения смелых желаний анонимно в любое удобное для Вас вемя бесплатно и без регистрации.

Мінуси дверей з дзеркалами починаються з установки. В об'єктах подібних склу досить складно вирізати ручки або очні отвори, та й кріпити їх не так просто, так як вага конструкції вимагає укріплених навісів. Якщо скло потрібно було замінити з якоїсь причини, то, ймовірно, доведеться розбирати всю двері. Так, наприклад, якщо потрібно поміняти замок, що знаходиться під склом, воно може тріснути або подряпатися. Також установка скла, особливо якісного, по кишені не всім. І, наостанок, дзеркало вимагає догляду і збирання набагато більш частих, ніж звичайна металеві двері.

Створення дверей з дзеркалом не відрізняється від виробництва звичайних дверей, за тим винятком, що потрібні кріплення під дзеркало. Його можна кріпити двома способами:

Монтажний клей (в окремих випадках згодиться і двосторонній скотч) підходить для невеликих дзеркал, які не покривають все полотно двері.

Для великих дзеркал використовують спеціальні кріплення, які утримують дзеркало по периметру або в ключових точках.

Як зробити правильний вибір

Звичайно, красиві, дизайнерські двері важливі для кожного. Але за зовнішньою привабливістю обов'язково повинна бути надійність. Крім практичності, вартості та витонченості двері слід звернути увагу на кілька інших не менш важливих параметрів.

Основний, звичайно ж - безпека. Всі елементи двері повинні бути з високоміцних якісних матеріалів, щільно прилягати в отвір. Краще зупинитися на виборі прихованих петель і не економити на замках і протівовзломних штирях в полотні. Двері в першу чергу захищає Вас і ваш будинок. Далі необхідно упевнитися, що вузли навішування впораються з вагою двері з встановленим дзеркалом, так як воно досить потужно.

Як другорядного пункту:

Іноді потрібно знімати дзеркало або фурнітуру, і чим складніше його знімати, тим гірше. Для того, щоб поміняти замок може знадобитися ціла ремонтна бригада. Тому вибирайте двері, з яких це робити максимально просто. Установка дзеркала повинна бути зрозумілою і простою. Вічко, ручки, замки та інша фурнітура повинні встановлюватися надійно. Вартість покупки і установки дверей залежить від індивідуальних можливостей.

Якщо вибрати якісну надійну вхідні двері з дзеркалом, то вона не буде поступатися ні за якими параметрами стандартним металевим дверям, буде довго і вірно служити.

Похожие страницы