Трансформатори напруги вимірювальні.

Одночасно з входом в наше життя електрики гостро постали деякі питання, тісно пов'язані з його експлуатацією. Одним з них стало питання організації струмового захисту ланцюга. З'явилася необхідність у поділі силових ланцюгів і ланцюгів захисту, а також у створенні та організації складних захистів, які неможливо зібрати, використовуючи апарати тільки в силових ланцюгах.

Вы можете выбрать и заказать трансформаторы тока и напряжения для уменьшения первичных токов и напряжений до значений, наиболее удобных для подключения измерительных приборов, реле защиты, устройств автоматики по самой выгодной и низкой цене. 

Справа в тому, що захист електропроводки в звичайних квартирах зводиться до застосування автоматичних вимикачів або запобіжників, а захист від ураження електричним струмом - до застосування УЗО або АВДТ. Перераховані вище апарати вбудовуються безпосередньо в захищається ланцюг і, як правило, не мають дистанційних органів управління.

Спеціальні сорти стали для муздрамтеатру, а також метал їх обмоток і шар ізоляції підбираються для максимально точного перетворення напруги з найменшими втратами. Число витків первинної і вторинної котушок розраховується таким чином, щоб номінальне значення високовольтного лінійної напруги мережі, що подається на первинну обмотку, завжди відтворювалося вторинної величиною 100 вольт з тим же напрямком вектора для систем, зібраних з заземленою нейтраллю.

Якщо ж первинна схема передачі енергії створена з ізольованою нейтраллю, то на виході вимірювальної обмотки буде присутній 100 / √3 вольт.

Для створення різних способів моделювання первинних напруг на муздрамтеатрі може розташовуватися не одна, а кілька вторинних обмоток.

Схеми включення ТН

Вимірювальні трансформатори застосовуються для виміру лінійних і / або фазних первинних величин. Для цього силові обмотки включають між:

проводами лінії з метою контролю лінійних напруг;

шиною або проводом і землею, щоб знімати фазное значення.

Важливим елементом безпеки вимірювальних трансформаторів напруги є заземлення їх корпусу та вторинної обмотки. На нього звертається підвищену увагу, адже при пробої ізоляції первинної обмотки на корпус або у вторинні ланцюги в них з'явиться високовольтний потенціал, здатний травмувати людей і спалити обладнання.

Навмисне заземлення корпусу і однієї вторинної обмотки відводить цей небезпечний потенціал на землю, чим запобігає подальший розвиток аварії.

Похожие страницы