Типи механізмів розсувних віконних систем

Розсувні віконні системи-відмінне недороге рішення для скління балкона або лоджії. Рами на роликах дають можливість провітрювати приміщення не загороджуючи собою прохід, вузький профіль пропускає в квартиру більше природного освітлення, а порівняно невелика вага конструкції дозволяє встановлювати розсувні вікна практично на будь-який балкон не побоюючись за несучу здатність балконного перекриття.

Системи - це унікальна фурнітура для паралельно-зсувних вікон із ПВХ профілів. Серед усіх варіантів ми вибрали для установки той, який повністю задовольняє всім споживчим запитам по функціональності дверних і віконних систем.

Вы можете выбрать и заказать прочные и надежные в эксплуатации раздвижные оконные системы ModernHouse для остекления балкона или лоджии по самой выгодной и демократичной цене.

Це нове слово в області паралельно-зсувного скління, комбінованого внутрішнього і зовнішнього скління. Повнофункціональна фурнітура, яка дозволяє вікнам і дверям перебувати в трьох стандартних положеннях:

режимі провітрювання

відкритому положенні (зсувається в бік)

закритому.

Фурнітура має високі показники противовзломности. Серйозною перевагою можна назвати конструкційну особливість - використання спеціальних роликів великого діаметра, завдяки яким рух стулок практично безшумне, а сам механізм - зносостійкий. Фурнітура також примітна тим, що дозволяє використовувати великі двокамерні склопакети, поліпшують теплозбереження будинку в цілому.

Алюмінієві розсувні вікна є недорогим і найпростішим видом скління балконів і лоджій. Конструкції вікон з алюмінієвого профілю можуть бути розсувні (стулки рухаються по рейках, в закритому стані стулки фіксуються засувкою), поворотні (рами відкриваються всередину), глухі (вікно без механізму відкривання).

При холодному склінні алюмінієвим профілем система комплектується стеклами 4 6 мм. Можлива установка сендвіч панелі.

Алюмінієва рама може бути різного кольору, классіческій- білий. Забарвлення не втрачає інтенсивності навіть при яскравому сонячному світлі.

Особливості скління алюмінієвими розсувними вікнами

Зручне відкривання. Стулки переміщуються по напрямних на роликах.

Конструкція стулки збірна на саморезах. По периметру стулки розташовано Фетрове ущільнення, що забезпечує більш щільне прилягання, що перешкоджає попаданню вологи і пилу в приміщення.

Антимоскітна сітка встановлюється усередині приміщення на спеціальній рейці і може переміщатися по всій довжині конструкції.

Оригінальна система дренажних отворів, що виключає потрапляння через них снігу в приміщення взимку, комах влітку, а так же відводить вологу під час дощу на вулицю.

Можливість виготовлення глухих (що не відкриваються) конструкцій будь-яких форм: трапецієподібних і трикутних.

Можливе об'єднання рам в лінію і під кутом спеціальними сполучними профілями (для довгих лоджій і балконів з поворотами), в тому числі з'єднання між собою рам С640 і Р400.

Економія корисної площі приміщення (особливо для вузьких балконів), зручність користування, максимум світла і повітря, надійність.

Виконання: 2-х або 3-х Полознев профіль рами.

Каркас з алюмінію забарвлюється порошковим напиленням в будь-який колір по каталогу Ral, тому вікна з алюмінієвого профілю надовго зберігають бездоганний зовнішній вигляд і здатні підкреслити і доповнити найсміливіші дизайнерські задумки.

Похожие страницы