Шпаклівка. Властивості, застосування, рекомендації
Шпаклівка. Властивості, застосування, рекомендації
Пройшли ті часи, коли обробка квартири або ремонт полягав у наклеювання шпалер на оштукатурені стіни з мінімальною підготовкою у вигляді закладення тріщин цементом або гіпсом. Сьогодні вимоги до якісної ремонту стали набагато вище, увійшли в обіг нові оздоблювальні матеріали, які радянському громадянину і не снилися.
К Вашему вниманию качественная шпаклевка стартовая цена самая выгодная и доступная, Вы можете купить необходимый товар в любое удобное для Вас время по самым низким ценам.
В даний час практично будь-яка підготовка поверхонь стін, стель, а іноді і статі закінчується ґрунтовкою і шпаклівкою, незалежно від того, де ведуться роботи, на вулиці або всередині приміщення. Шпаклівка або по-звичному шпаклівка - в готовому вигляді схожа на густу сметанообразную масу. Будь-яка шпаклівка складається з основи, в'язкої речовини і спеціальних добавок, покликаних підвищити зчеплення з різними поверхнями, довговічність і зручність нанесення.
Починаючи капітальний ремонт в квартирі, перш за все, необхідно подбати про вирівнювання стін, стелі, підлоги. Сьогодні дуже часто, навіть в нових будинках, зустрічаються різні нерівності стін і стель, що вже говорити про будинках типової забудови.
Кривизну стін, підлог, кутів можна виправити за допомогою таких будівельних матеріалів як штукатурка і шпаклівка.
Полімерна шпаклівка - матеріал здатний надати практично ідеальну гладкість стін, стелі, підлог. Завдяки тому, що шпаклівка відмінно шліфується, стіни, оформлені їй, відмінно підходять для подальшого фарбування.
Розрізняють безліч видів шпаклівки. Однією з найпопулярніших, зовсім недавно, була олійно-клейова шпаклівка на основі оліфи. Її популярність була обумовлена простотою в застосуванні і безперечною дешевизною. Єдиним недоліком була її низька екологічність. Саме тому на зміну олійно-клейової шпаклівки на основі оліфи прийшли більш сучасні шпаклівки, створені на основі водних дисперсій. Вони відповідають всім нормам і параметрам екологічної безпеки.
Існує такий різновид шпаклівок як сухі шпаклівки. Вони розлучаються водою або ж ґрунтовкою. Сухі шпаклівки відносно дешеві, саме тому їх популярність зростає з кожним днем. Адже все що потрібно для того щоб отримати субстанцію для обробки стін це вода і будівельний міксер. Сухі шпаклівки при розведенні утворюють однорідну масу, яку тут же готова до використання.
Для того щоб отримати найбільш рівні стіни рекомендується наносити гіпсову шпаклівку в два, три шари. Якщо при цьому поверхню піддалася обробці ґрунтовкою, то шпаклівку буде набагато простіше наносити, і вона лягати ідеально рівно.
Існує якась класифікація, яка розділяє шпаклівки по виду в'яжучого матеріалу. Шпаклівки діляться на повітряні - на основі будівельного гіпсу; гідравлічні - на основі портландцементу; комбіновані - на органо композитах. Повітряні шпаклівки застосовують для внутрішніх робіт в сухих приміщеннях, гідравлічні - в приміщеннях з підвищеною вологістю і при зовнішніх роботах.
Процес шпаклювання стін, досить захоплююче заняття. На перший погляд воно може здатися складним, але це далеко не так. Як і в будь-якому іншому справі, тут важливий практичний навик і досвід. Шпаклівкою стін можна зайнятися як самостійно, так і звернутися за допомогою до професіоналів, в будь-якому випадку, вибираючи шпаклівки, Ви отримаєте ідеально гладкі стіни і стеля.