Особливості канадських будинків

Особливості канадських будинків

У світі користується великою популярністю технологія будівництва будинків за канадською технологією. Якщо розглядати США і країни Європи, там це - майже основний варіант заміського будівництва. Технологія зветься канадської через те, що розробили її саме в цій країні. Сталося це відразу після Другої світової війни - коли в Канаді було багато біженців і емігрантів. На цьому тлі з'явився серйозний дефіцит житлового простору, влади стали розглядати різні варіанти для того, щоб будувати будинки дешево і швидко. Саме тоді придумали цю технологію, в побуті з'явилося поняття «канадський будинок».

Вы можете выбрать и купить клей для минваты для ремонтных и строительных работ по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

У наш час ця технологія будівництва затребувана - нічого дивного в цьому немає. Займатися будівництвом готових каркасних будинків зовсім не складно, цілком дешево. Більш того, у подібних конструкцій є маса різних переваг. Основа даного будинку робиться зі спеціальних СІП-панелей. Їх роблять на заводах, на будівельний майданчик вони потрапляють в повністю готовому вигляді. Тепер справа за будівельниками - їм потрібно просто зібрати будівлю в потрібному місці, приблизно так само, як збирають конструктор.

СИП-панелі роблять з плит ОСП (орієнтовано-стружкових плит). Пінополістирол прокрадається між двома шарами. Відомо, що утеплювач з пінополістиролу досить ефективний, сучасний, це відмінний засіб для утеплення стін. Рівень теплопередачі цього матеріалу - низький. Тобто, стіни будуть тепліше, ніж цегляному будинку десь в 20 разів. За рахунок цього конструкції, зібрані з СИП-панелей, є енергоефективними, теплими.

Майже всюди сьогодні будують канадські будинки - тип ґрунту значення не має, як і кліматичні умови. Ще одна важлива перевага таких конструкцій - екологічна чистота. Чи варто говорити, що канадський будинок дуже надійний в експлуатації?

Ще один плюс - щоб побудувати будинок з панелей, спецтехніка не потрібна. Фундамент роблять легким, тобто на облаштування серйозних вкладень не треба. Самі панелі коштують не так дорого - що також радує майбутніх власників.

Як визначити, що канадський будинок - саме те, що потрібно вам?

- У вас не так багато грошей, будівельний бюджет обмежений.

- Хочеться заселитися в нове житло якомога швидше.

- Ви хочете отримати теплий будинок, щоб витрати на опалення були мінімальними в ході експлуатації.

- Ви високо цінуєте комфорт, екологічну безпеку житла.

Похожие страницы