Наймання житла

Економія - один з основоположних питань, коли мова йде про наймання житла. Зняти однокімнатну квартиру без посередників - це досить непросте завдання. Тому думка про те, щоб зняти кімнату в місті можна назвати цілком логічною. Угода здається цілком вдалою: кімната буде коштувати в рази дешевше «одинички», і нічого страшного, що доведеться пожертвувати комфортом. Отже, чи зможуть позитивні сторони кімнати переважити плюси однокімнатної квартири, давайте подивимося.

Вы можете выбрать и арендовать квартиру на pavlograd.krysha.ua/arenda-kvartir-pavlograd.html на самых выгодных условиях, только реальные предложения, отзывы, фотографии и описание условий проживания, недорого.

Плюси кімнати щодо квартири

Розташування

З огляду на, що в тому ж районі дорога «одиничка» може розташовуватися далі від торгового центру або зупинок громадського транспорту. Тому, вирішивши зняти кімнату без посередників ви можете анітрохи не прогадати.

Обстановка

Фактичний стан кімнати може нічим не поступатися, а то й перевершувати зовнішній вигляд квартири. Кімната може бути цілком доглянутою, як і обшарпані стіни в квартирі - не рідкість.

Плюси квартири щодо кімнати

питання прописки

Якщо наявність реєстрації - важлива умова, краще зняти квартиру в місті, в ній прописатися набагато легше.

стан житла

Місця загального користування в квартирах, де живуть кілька людей, зазвичай виглядають досить непривабливо, а наводити тому чистоту ніхто не погоджується. Погіршити ситуацію може зламаний унітаз або перегоріла лампочка, які приводити в робочий стан ніхто не хоче. Невибаглива людині проблемою це може і не здатися, а ось того, хто звик до комфорту, цей варіант може не влаштувати.

прибирання

При оренді 1-кімнатної квартири в місті ви самі вирішуєте, наскільки часто і як ретельно наводити чистоту, а при оренді кімнати прибирання проходить за графіком. Сусіди можуть лінуватися і не виконувати свої обов'язки або, навпаки, стежити за мешканцями і докоряти за недостатньо «якісну» прибирання. Це може стати причиною серйозних скандалів.

меблювання

Тим не менш, як показує практика, квартири часто обставлені меблями більш високої якості, ніж кімнати. Чи не найновіша радянські меблі, звичайно, може попастися вам і в квартирі, але можливість цього набагато нижче.

В кінцевому підсумку, тільки ви вирішуєте, де жити, тому постарайтеся все зважити перед прийняттям остаточного рішення. Терпіти в цьому випадку не варто, тому що замість позитивного результату ви отримаєте тільки роздратування від ситуації, що склалася. Подумайте, до яких благ ви звикли і ні в якому разі не зможете відмовитися.

Безумовно, в тому випадку, якщо житло вам потрібно виключно в якості ночівлі - ви не будете страждати, проживаючи в кімнаті, якщо ж ви любите приймати ванну перед сном або велику компанію гостей у вихідні - вибір на користь квартири для вас очевидний.

Похожие страницы