Ексклюзивні двері від Holz

Як правило, світові модні тренди приходять в Україну через кілька років після їх появи. Компанія Holz вирішила не чекати і впровадила сучасні колекції дверей на український ринок. Ми неодноразово відвідували різні виставки, знайшли цікаві рішення і реалізували їх для своїх клієнтів. Таким чином, ми самі створюємо тренди в Україні.

В результаті спільної роботи були створені такі двері, які є втіленням стилю і краси, при цьому їх дизайн досить стриманий. У підсумку, отримали сучасні двері 2018 року італійського якості за оптимальною вартістю. А купити такі конструкції можна виключно в Holz.

Ексклюзивні міжкімнатні двері від Holz - ТМ Maxwood

На українському ринку відносно недавно з'явилися двері Maxwood . Головна націленість компанії - виробництво міжкімнатних дверей виключно з масиву. Як результат, основний асортимент компанії - двері в класичному стилі. Але у співпраці з Holz було розроблено кілька цікавих моделей - сучасна класика, модерн. Як правило, для виготовлення класичних дверей використовується масив, а ось для сучасних конструкцій - фарбований МДФ з ламелями з натурального дуба.

двери MaxWood

В цілому, елітні міжкімнатні двері Максвуд мають свої конкурентні переваги:

  1. використання у виробництві виключно високоякісних витратних матеріалів від перевірених постачальників;
  2. слідування всім сучасним технологіям під час виготовлення дверей;
  3. відсутність шаблонних дверей;
  4. можливість індивідуальної роботи.

Як правило, виробник пропонує два види обробки - масив покривається лаком або фарбою. Це дозволяє дверям Maxwood вигідно відрізнятися від безлічі інших аналогів.

Цей постачальник дверей був обраний нами з багатьох причин. Перш за все, ми впевнені в якості вироблених конструкцій. До того ж, Maxwood пропонує дійсно сучасні моделі дверей, яких так не вистачає зараз на ринку.

Не можна не згадати їх стильний і презентабельний зовнішній вигляд. Виробник відійшов від звичної для нього класики. Всі представлені на сторінці https://holz.ua/dveri/mezhkomnatnye/skrytye/ моделі дверей мають сучасну стилістику, саме тому підходять під будь-який інтер'єр. Двері можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі, зі вставками з масиву дуба, які поєднуються з фарбованим МДФ.

Ексклюзивні міжкімнатні двері від Holz - ТМ In Wood

Другим виробником який зміг нам допомогти в реалізації ексклюзивних ідей, стала компанія In Wood . За весь час існування виробник зміг себе зарекомендувати виключно з позитивного боку, оскільки виготовляє дійсно цікаві та якісні двері. Компанія багато сил вкладає в розробку власних цікавих дизайнів. Це дозволяє дверям вписуватися в будь-які інтер'єри, незалежно від їх стилю.

Виробник не боїться яскравих і сміливих сполук. А головною «родзинкою» таких дверей є той факт, що на їх поверхню може наноситися будь-який малюнок за допомогою фрезерування. У разі є кілька дверей розташовуються поруч один з одним, на них також можна нанести єдиний малюнок.

двери Inwood

Ексклюзивні міжкімнатні двері від Holz - ТМ Wakewood

Третьою компанією, яка допомогла нам реалізувати ексклюзивні двері, стала ТМ WakeWood.

Вже понад 15 років компанія займається виробництвом дверей, які не тільки відповідають існуючим стандартам якості, а й виступають в якості "родзинки" для будь-якого приміщення. Компанія враховує всі модні тенденції 2018 при підборі матеріалів двері, що дозволяє їм гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі, будь то лофт, класика або бароко.

Двері WakeWood , створені у співпраці з Holz, - це не просто якісні конструкції. Це вироби, які виробляються на італійському обладнанні з застосуванням виключно міцного і безпечного матеріалу. А їх експлуатаційні характеристики витримані на високому рівні, що виступає заставою тривалого періоду служби.

Оригінальність дверей обумовлена в більшій мірі дизайнерською роботою. Так, кожна конструкція відображає свою певну задумку. За рахунок цього такі двері зможуть відмінно вписується в інтер'єр з будь-стилістикою. До того ж, двері можуть фарбуватися в будь-які кольори, що є їх головною перевагою.

двери Wakewood

Погодьтеся, вибір дверей - важливий етап при облаштуванні свого житла. Якщо для вас важливі не тільки характеристики, але ще і зовнішній вигляд конструкції, елітні дерев'яні двері з незвичайним дизайном - саме те, що ви шукаєте. Перш за все, це лімітовані колекції, відповідно, такі вироби не випускаються масово.

Вся продукція, представлена розділі «Тільки в Holz», володіє вагомими перевагами над аналогічними товарами:

  • креативний і незвичайний зовнішній вигляд;
  • високі показники практичності і функціональності;
  • мінімалістське оформлення з використанням виключно якісної фурнітури;
  • слідування сучасним тенденціям, які запозичені у провідних світових виробників.

Ми у співпраці з брендами створили дійсно актуальні в році, що наступив товари, які зможуть знайти своє застосування в будь-якому інтер'єрі, незалежно від його стилістичної спрямованості. До того ж, цінова політика таких дверей демократична, незважаючи на те, що вони відповідають усім останнім тенденціям моди. Ми пропонуємо вам ексклюзивні двері, зроблені цими виробниками у співпраці з нами. Такі конструкції більше не представлені ні в одному магазині світу. Таких модних колекцій за помірною ціною ви більше не зможете відшукати ні в жодному іншому магазині.

Похожие страницы