Замок міжкімнатні двері

Врізні дверні замки - найпоширеніший вид запірних пристроїв, їх монтують в двері будь-яких видів-металеві, дерев'яні, пластикові. Замок врізний розташовується всередині дверного полотна (яке одночасно стає для замку і кріпленням, і захистом), не псуючи при цьому його дизайну. Сам процес установки врізного замка досить складний і копіткий: в дверному полотні вирізається або висвердлюється отвір, в яке і монтується замок.

види

За призначенням врізні замки поділяються на дві групи:

  • Фіксірующе-замикають - відмітними ознаками таких замків є фалевая засувка і ручка, яка прибирає цю засувку всередину корпусу замку. Дверна засувка призначена для утримування двері в закритому положенні, але, природно, крім неї в таких замках є замикає частина з ригеля і механізму секретності. Також існує магнітна засувка для міжкімнатних дверей , в яких немає необхідності замикання.
  • Замикають - замок-засувка в механізмах цієї групи відсутня, тому вони служать тільки для безпосереднього замикання. Такий замок врізний для дверей ще носить назву «верхній».

За принципом роботи врізні замки діляться на наступні типи:

  • Сувальдниє - представляють собою набір пластин (сувальд), які, під впливом ключа, шикуються в певному порядку. Чим більше таких пластин має замок дверний врізний, тим складніше його зламати.
  • Циліндрові - найсучасніший вид, основною частиною якого є личинка, т. Е. Циліндр з вбудованим в нього замковим механізмом. При впливі ключа в таких замках вибудовується певна комбінація висот елементів-голок, званих пинами. Чим більше пінів, тим вище секретність.

У магазинах «Леруа Мерлен» можна купити виразний замок будь-якого виду та рівня секретності. Кожен клієнт мережі може розраховувати на професійну консультацію висококваліфікованого персоналу, який допоможе зробити правильний вибір замка.

Похожие страницы