Зачинилися Межкомнатні Двері

Неможливо потрапити у власне житло? Розкрити замок - єдиний вихід. Служба розтину замків «Медвежатник» пропонує послугу аварійного розтину вхідних і міжкімнатних дверей в місті Ставрополь.

Замок двері в квартирі, на дачі, в офісі - основна система захисту власності і матеріальних цінностей. Міжкімнатні двері або вхідні двері без ключа стає такою ж перешкодою для власника, як і для недоброзичливця. Допомога спеціалізованої фірми неоціненна - кращий ведмежатник виконує екстрене розтин дверей без поломок і заподіяння шкоди. Розкрити двері може знадобитися у випадках:

  • зачинилися двері і ключ залишився в квартирі;
  • власник десь забув, втратив ключ або він був вкрадений;
  • заклинив замок.

Правильним рішенням в ситуаціях, коли замок двері неможливо відкрити, стане звернення до кваліфікованих фахівців. Професіонали компанії «Медвежатник» розкриють металеві, дерев'яні та інші двері, впораються з замком будь-якого ступеня захисту вітчизняного виробництва або виробленого компанією за кордоном (Китай, Німеччина, Франція). Майстри в найкоротші терміни усунуть проблему незалежно від типу замка за прийнятну оплату. Відімкнуть двері вхідні або міжкімнатні, при необхідності допоможуть з ремонтом.

Похожие страницы