Якого кольору зробити стіни і підлогу туалету?

ЯКОГО КОЛЬОРУ ЗРОБИТИ СТІНИ І ПОЛ туалету?

Туалетна кімната в квартирі є найменшим за площею приміщенням. Невелика кімната в темних кольорах візуально виглядає менше. Світлі відтінки спектру розширюють візуальне сприйняття.

Що робити, якщо вам подобаються темні відтінки, а бажання отримати перспективу бореться з колірними уподобаннями? Вихід є. Необхідно поєднувати темні фарби у вигляді акцентних фрагментів і вкраплень на тлі світлої обробки.

К Вашим услугам эффективное и безопасное удаление геморроя лазером в самаре для здоровья и долголетия по доступной и демократичной цене, без накруток и переплат.

Яскраві кольори додадуть «місця для медитацій» життєрадісності і додадуть затишку.

Помилкою стане оздоблення стін однотонним кахлем, якого б кольору ви не віддали перевагу. Одноколірне рішення перетворить маленьке приміщення в незатишну мляву пустелю, нехай навіть ви купите самого «веселого» кольору кераміку.

Позбутися від тунельного синдрому у вузькому «тронному залі» допоможе поділ стін різнокольоровим кахлем по горизонталі. 1/3 стіни від підлоги викладають плиткою темного відтінку. Далі до стелі спрямовується світліше по відношенню до нижньої частини стіни колірне рішення.

Візуально знизити висоту і розширити туалет допоможе ще один дизайнерський прийом. Застосувавши плитку одного кольору при обробці стіни, вище статі по периметру кімнати викладається смуга з кахлю контрастного кольору або плитковий декор. Якщо є бажання, то на одній смузі можна не зупинятися, розташувавши кілька контурів на різній висоті.

Якщо ж перед вами стоїть завдання «підняти» стіни, тоді викладайте вертикальні смуги по стінах. Вони зроблять візуально стеля вище.

Зробивши дві бічні стіни однотонними, можна урізноманітнити дизайн «кімнати для роздумів» акцентним ділянкою. Для цієї мети підбирають онлайн кахель більш яскравого відтінку, ніж на бічних стінах. Або виконують його з мозаїки або плитки іншого розміру.

Розмірковуючи над дизайном вашого туалету, не забувайте і про обробку статі. Небажано робити його з плитки в тон стін. Це рішення перетворить ваш туалет в маленьку однотонну коробочку.

Похожие страницы