ЯКИМИ СПОСОБАМИ МОЖНА КУПИТИ КВАРТИРУ

ЯКИМИ СПОСОБАМИ МОЖНА КУПИТИ КВАРТИРУ

Купівля квартири є дуже відповідальним завданням. Причин, за якими вона може знадобитися, сила-силенна. Це і зміна складу сім'ї, і збільшення або зменшення фінансового добробуту, і просто необхідність змінити обстановку. Якими б не були причини, необхідно до питання купівлі-продажу нерухомості підходити дуже відповідально, тому що робиться вона не на один рік, а, найчастіше, на довгий період часу або навіть на все життя. Яким же чином можна купити квартиру?

к Вашему вниманию реальные и достоверные отзывы на форумах Гринвилль Парк в Киеве доступны в любое удобное для Вас время. бесплатно и без регистрации.

Як придбати квартири

Для початку можна розмістити оголошення в Інтернеті. Для того щоб на нього звернули увагу агентства нерухомості або люди, які продають житло без посередників, варто сформулювати запит просто і лаконічно. Наприклад, можна написати «куплю квартиру» або «куплю 1 квартиру». Орієнтуватися треба на власні потреби. Не варто писати «куплю однушку з ремонтом такого-то рік» та надто великою кількістю подробиць. Практика показує, що часто люди купують квартиру, яка не відповідає їх найпершим очікуванням, однак, тим не менше, просто дуже сподобалося. Все-таки в будинку потрібно відчувати себе максимально комфортно.

Другий спосіб - звернутися за допомогою до посередників. Вони допоможуть купити квартиру, так як купівля-продаж нерухомості, в свою чергу, є їх «шматком хліба» і в більшості випадків здійснюється саме з їх допомогою. На щастя часи «чорних ріелторів» вже пройшли і сьогодні можна спокійно звернутися в одне з серйозних агентств нерухомості Петербурга. Можна не побоюватися за кваліфікацію агентів, оскільки всі вони проходять навчання і мають великий досвід проведення операцій з нерухомістю. Звичайно необхідно пам'ятати, що за агентські послуги доведеться заплатити певний відсоток від угоди. Проте, такий спосіб продажу дуже популярний, так як знижує кількість ризиків для обох сторін до мінімуму. Єдине, що необхідно пам'ятати, вирішивши зробити операцію з нерухомим майном необхідно вибирати агентства з хорошою репутацією і тривалим присутністю на ринку, адже від цього буде залежати збереження ваших коштів. Також договір продажу квартири повинен складатися грамотними фахівцями своєї справи, як правило в таких АН є свої юридичні відділи, до речі, як і відділи по оцінці майна, що теж дуже зручно. Якщо якийсь пункт викликає у вас сумніви, завжди можна проконсультуватися у стороннього юриста.

Пошук надійного агентства нерухомості

Також можна не розміщувати, а переглядати оголошення в Інтернеті. Дуже часто власники або агентства нерухомості розміщують їх у газетах і в Інтернеті. Зазвичай можна не тільки ознайомитися з усіма подробицями пропонованого житла, але також і побачити реальні зображення.

Сьогодні здавання нерухомості в оренду, а також купівля продаж житла є основною статтею доходу для багато людей. І тому не дивно, що ціни на нерухомість часто сильно завищені. Для того щоб не стати жертвою ситуації при покупці, не забувайте торгуватися з продавцем, виходячи з реального стану справ і того, у скільки повинна оцінюватися квартира. Особливо гостро питання оцінки варто при купівлі елітних квартир (про цей сегмент нерухомості докладніше розповідається тут) - там розкид цін може досягати десятків відсотків. У цьому вам зможуть допомогти порадою досвідчені ріелтори, які підберуть вагомі аргументи для зниження вартості до адекватної величини.

Похожие страницы